FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Mesrutiyet Caddesi Karanfil Sok. No:28 D:18 Cankaya/Ankara
Telefon : 0284 212 78 68
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 29 Temmuz 2013

toplusms

Ziraat Mühendisleri Odası Edirne İl Temsilciliği

Edirne Ziraat Mühendisleri Odası.

EDİRNE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİLİĞİ

Ziraat Odaları kanunda yazılı esaslar uyarınca meslek hizmetleri görmek çiftçinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak çiftçilik mesleğinin genel menfaatlare uygun olarak gelişmesini sağlamak için çalışan Edirne Ziraat Mühendisleri Odası,  çiftçilikle iştigal edenlerin mesleki hak ve menfaatlerini korumak amacı ile kurulan tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde çiftçinin temsil kuruluşu olan meslek kuruluşudur. Edirne ziraat mühendisleri odası il temsilciliği,  kanunda yazılı çerçeveler doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedir.

EDİRNE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ

Edirne ziraat Mühendisleri Odası, Edirne tarım bölgesinin kalkınması için eğitim yayım ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Edirne ziraat mühendisleri odası, çiftçinin kendisinin temin etmede zorlandığı gübre tohum ilaç vb. Tarımsal girdilerde temini noktasında çiftçiye yardımcı olmaktadır. Tarım ve çiftçilikle ilgili haber ve bilgileri toplamakta gerekli inceleme indeks ve istatistiki çalışmaları yapan ve  ilgililere bilgi ve kayıtları veren Edirne Ziraat Mühendisleri Odası, çiftçilerin tarımsal girdilerini teminen her türlü faaliyette bulunmaktadır.

edirne züraat mühendisleri odası

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Zirai Aletler kategorisinde bulunan Ziraat Mühendisleri Odası Edirne İl Temsilciliği 29 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.468 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE ZİRAAT ODASI EDİRNE ZİRAAT ODASI

14 Ekim 2013, Pazartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle