FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Dilaverbey Mah. Saraçlar cad. Zindanaltı Mevkii No:226 EDİRNE
Telefon : 0284 2145464
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 01 Ağustos 2013

toplusms

Waffle Art

WAFFLE ART

4 sezondur Marmaris Waffle Art Franchise işletmesini yapan Emre Fidan bu sezon itibari ile de Waffle Art Franchise ayrıca Bistro olarak Edirnede hizmet vermektedir.Waffle Art da 11 çeşit çikolata, çeşitli meyveler, kuruyemiş, şekerleme ve sos; sandviç, dondurmalı ve tabakta seçenekleri ile waffle severlerle buluşmaktadır.Aynı zamanda özel sunum kahvaltı, pizza, makarna, salata, hamburger, tost, dondurma ve içecek grubunu bulunduran zengin menüsü ve güleryüzlü personeli ile Edirnede hizmet vermektedir.

Bizler,  Waffle Art markası ile 2001 de,Türkiye’de ilk kez 55 ürün çeşidimizle Bursa / Çekirge’de hizmet vermeye başladık.Meyve, çikolata, dondurma, sütten oluşan farklı ve sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüzü detoks vitamin bar,  milkshake, kahve, çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik.

Mevcut işletme sayımızla dünyada sektörümüz de lider konumdayız.

Franchise ile büyüyen firmamız, yatırımcılarımıza sunum dosyamızdan da göreceğiniz üzere stant, orta alan oturmalı stant, dükkân, bistro ve ekspres olmak üzere yere göre çeşitli imkânlar sunmaktadır.

Yüksek kazançlı ve sistemi ile ailemiz her geçen gün büyümektedir.

2009 yılı başı itibariyle 10 olan şube sayımız 2010 yılı sonunda 17 ye, 2011 yılında ise 33 işletmeye ulaştı. 2012 yılı sonu itibariyle ise şube sayımız 39 dur.  2013 ‘de şube sayımızı 55’e ulaştırmayı hedefliyoruz.

Torium A.V.M./İstanbul, Olimpa A.V.M./İstanbul, Magnezia A.V.M./Manisa, Korupark A.V.M./Bursa, Zafer Plaza/ Bursa, Ofiyum A.V.M./ Afyon, İyaşpark /İsparta Netsel Marina/Marmaris, Gordion A.V.M/Ankara,  Arastapark/Kocaeli yer aldığımız bazı alış veriş merkezleridir.

Kasım 2010 tarihinde Azerbaycan/Bakü’de ParkBulvar A.V.M. açıldı.

Yine Azerbaycan’da ChocoDöner olarak ilk işletmemizin Mart 2012 tarihinde açılışını yaptık.3 ayrı ülkeyle 2012-2013 yılı için distribütörlük görüşmelerimiz devam etmektedir.2013 yılı hedefimiz, en az 4 ülkede işletmelerimizi faaliyete geçirmektir.

Waffle Art olarak 6 ülkede marka tescilimiz onaylanmıştır. 9 ülkede ise süre beklenmektedir.

Ürünlerimizin tümü müşterilerimizin görebileceği şekilde hazırlanmaktadır ve taze meyve, sebzelerden oluşmaktadır. Merkez imalathanemizde 2 gıda mühendisi gözetiminde likit ve toz waffle ürünleri hazırlanmaktadır.

Toz waffle üretiminde Türkiye’de tek olan firmamız, dünyada ilk 5 firma arasında yerini almıştır. Ürün oda sıcaklığın da 1 yıl kullanılabilmektedir. Ayrıca ISO 22000 ve ISO 2005 gıda güvenliği ve yönetimi sertifikalarımız da bulunmaktadır.

Firmamız UFRAD üyesidir.

Mevcut ve yapım aşamasında olan projelerinizde firmamızı değerlendirmeniz dileğiyle.

WAFFLE ART-EDİRNE

 

Emre Fidan işletmeciliğinde her geçen gün büyüyen Waffle Art, Edirne’de hizmete girdi. Günümüzün en lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerin biri olan Waffle‘ı mis gibi sıcacık hamuru, ağızda eriyen tadıyla Edirne Waffle Art da yiyebilirsiniz. Midenize düşkün biriyseniz ve değişik tatlar arıyorsanız kendinizi Saraçlar Caddesi‘nde açılan Waffle Art da bulacaksınız. Eski ve muhteşem bir mimariyle inşa edilmiş bir binanın restore edilmesiyle kendine Edirne’de ev bulan Waffle Art, muhteşem atmosferi ve sıcacık ortamıyla vazegeçilmez adresiniz olacak.

Waffle Art yalnızca waffle yapmıyor. Edirne’ de kahvaltı, Edirne’de pizza, Edirne’de makarna, Edirne’de salata, Edirne’de hamburger, tost, dondurma ve içecek grubunu da bünyesinde bulunduran Waffle Art, güleryüzlü personeli ile  hizmet vermeye devam ediyor.

11 çeşit çikolata, çeşitli meyveler, kuruyemiş, şekerleme ve sos; sandviç, dondurmalı ve tabakta seçenekleri ile waffle’ı waffle severlerle buluşturan Edirne Waffle Art, mönüsünü detoks vitamin bar, milkshake, kahve, çay ve fondü ile zenginleştiriyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin üstüne yenecek bir waffle ile mideleri şenlendiren Waffle Art, kendinizi şımartmak ve kendinze torpil yapmak için eşsiz bir yer. İnsanın damağında bıraktığı tat sayesinde yüzleri güldüren Waffle Art, 11 çeşit çikolatası ve malzemeleriyle midelerde fırtına estiriyor.

Edirne de waffle‘ın tek adresi olan Waffle Art, başta waffle olmak üzere diğer ürünleriyle de sanatını konuşturuyor…

waffle

EDİRNE WAFFLE

 

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

 

 

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Kafeler kategorisinde bulunan Waffle Art 01 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.733 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KAHVALTI EDİRNE KAHVALTI

19 Ekim 2013, Cumartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle