FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Koca Sinan Mah. Muammer Aksoy Cad. No37 Ziya İnce APT / EDİRNE
Telefon : 0284 235 05 55
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2013

toplusms

Vov Aydınlatma

Vov Aydınlatma

Trakya bölgesinde Edirne ‘de iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri konusunda kurumlara ve bireylere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verebilmek. Bu hizmeti vermeye çalışırken bilginin önemli ve bilgiye erişimin değerli olduğunu düşünerek ‘VOV AYDINLATMA’ olarak seçtiğimiz yolda yürümek adına yola çıktık.

VİZYONUMUZ

Kurumsal ve bireysel memnuniyeti göz ardı etmeden , enerji kullanımında doğru ,güvenilir hizmeti verebilmek.
Teknolojinin sunduğu imkanlar la hizmet talebinde bulunan kurumlar ve bireylerle interaktif iletişim halinde olabilmek.
Gelecek kuşaklar adına çocuklarımızın eğitimine katkılar sağlamak.
Bilgiyi en değerli varlık olarak görmek.

MİSYONUMUZ

Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak. Hedeflerine kilitlenmiş, takım çalışmasının önemini bilen, şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli, dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmak.
Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemeyi amaç edinmektedir.

VOV AYDINLATMA’yı bu yolculuğunda destekleyen ve güvenen tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ederiz.

T. ÜKE & S. ERDEM

VOV AYDINLATMA- MAKALE

İç ve dış mekan aydınlatma sektöründe Edirne’de hizmet veren Vov Aydınlatma, ürün çeşitlerini sürekli yenileyerek sektörün ve kişilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.
Avize teknolojisinde kullanılan modern makine parkuru ile sektöre yeni ve estetik modeller kazandıran, kısa bir sürede kendisine kalıcı bir yer edinen Edirne Vov Aydınlatma, hedeflerine kilitlenmiş, takım çalışmasının önemini bilen, şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli, dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmanın yanı sıra, taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemeyi amaç eden bir misyonla hareket ediyor.  Vov Aydınlatma, Edirne iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerini tecrübeyle harmanlayarak mmüşterilerin sunuyor.
Teknolojiyi yaratıcı tasarımla birleştirdiği ürünleri ile sektörde kalıcı bir yer edinene Edirne Vov aydınlatma, tecrübeli ve alanında eğitimli satış grubu proje ile her türlü teknik desteği müşterilerine sunuyor. Sizde yaşamınızı aydınlatmak ve ışıl ışıl bir bir şıklıkla fark yaratmak istiyorsanız Vov Aydınlatma’ya gelmeniz yeterli.

 

edirne vov aydınlatma- vov aydınlatma-  edirne- edirne aydınlatma- edirne vov- vov aydınlatma- edirne aydınlatma ürünleri- firmalar- firma

FaceBook Twitter

Aydınlatma, Dekorasyon, Elektrik, Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Vov Aydınlatma 02 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.419 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle