FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şevki Arman Cad. No:12, 22100 Edirne
Telefon : 0284 236 32 32 - 0549 251 11 22
Üyelik Tarihi : 18 Kasım 2013

toplusms

Vizyon Mimarlık Dekorasyon

HAKKINDA

vizyon-mimarlikMağazacılık ve uygulama hizmetlerimizi 1999 yılından buyana profesyonel bir şekilde devam ettirmekteyiz.

700 m2 alana sahip mağazamızda tecrübeli ekibimizle temsilciliğini yaptığımız ürünleri sergilemekte ve perakende satışını yapmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerine profesyonel çözümler getirmek amacı ile ofisimizde Mimar Ezgi Yetkiner proje ve uygulama hizmeti vermektedir.

1999 yılından bu yana adından söz ettiren Vizyon Mimarlık ve Dekorasyon özgün ve dinamik tasarım sunumları ile mekanların mimarisine değer katacak projelerle uzun yıllar adından söz ettirmeye devam edecektir.

Mimarlık, yaratma eylemi, bir problem çözümü yada tasarım sürecidir. Temel olarak mimarlık fiziksel ürünleri ve insan eylemlerini kendi içinde barındırır. Bir mimari mekanın içinde kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üreten meslek dalıdır. Mekana özgü donanımların elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştirir.
Konut, Ticari Mekan, Sosyal Yapılar gibi her türlü yapının iç mekan düzenlenmesinden iç mekan mobilyalarının üretimine hatta mekanda yer alan mekanın kimliğini yansıtacak her ürünün tasarlanmasına kadar büyük bir alanı kaplar.
Bunların yanında fiziksel gereksinimler sıcaklık – ışık – ses – yalıtım gibi ve psikolojik gereksinimler estetik – beğenme – kültür – yaşayış biçimi de göz ardı edilemez.

bolme

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaşanacak mekanın planlarını hazırlayıp, kullanılacak tüm malzemelerin renk ve doku detaylarını 3dmax programının yardımı ile aplike ediyor ve sunumu gerçekleştiriyoruz. Gerekli onaylar alındıktan sonra sıra uygulama kısmına geliyor. Konusunda deneyimli ekiplerimizle öncelikle alt-yapı diye adlandırdığımız elektrik tesisatı – su tesisatı – ısıtma – soğutma – sıva ve şap uygulama projesi detaylarına göre tadile ediliyor. Seçilen ürünlerin üretimini takiben yine tecrübeli montaj ekiplerinizle sonuçlandırıyoruz.

Mağazamızda 12 Mutfak, 12 Banyo, 25 oda kapısı, 3 çelik Kapı, 5 ayrı ithal firmaya ait Laminat ve Lamine Parke Standı, Duvar Kağıdı Köşesi, Aparici Seramik ve Vitra Seramik ürünlerine ait ayrı teşhir salonu, 3 adet Raydolap, 5 ayrı formda Barrisol örneği, Franke Ankastre Ürünleri, Panel Taş ve Duvar Taşı standları, Lake süpürgelik örnekleri, Ahşap Merdiven örnekleri, Schönline Pvc doğrama standları bulunmaktadır.

Yerli ve Dünya Markalarını En iyileri ile hizmet veriyoruz.

Mağazamızda 12 Mutfak, 12 Banyo, 25 oda kapısı, 3 çelik Kapı, 5 ayrı ithal firmaya ait Laminat ve Lamine Parke Standı, Duvar Kağıdı Köşesi, Aparici Seramik ve Vitra Seramik ürünlerine ait ayrı teşhir salonu, 3 adet Raydolap, 5 ayrı formda Barrisol örneği, Franke Ankastre Ürünleri, Panel Taş ve Duvar Taşı standları, Lake süpürgelik örnekleri, Ahşap Merdiven örnekleri, Schönline Pvc doğrama standları bulunmaktadır.

Yaşadığımız mekanlarda kendimizi rahat hissetmemiz, yaşam standartımızı yukarıya taşıyacak sebeplerin başında gelmektedir. Hepimizin ortak amacı daha mutlu ve daha verimli bir yaşam olduğuna göre, Edirne dekorasyon çözümleri arayışlarınızda adresiniz belli; Vizyon Mimarlık. 1999 yılında kurulduğu günden bu yana, Edirne dekorasyon alanına, modern ve profesyonel anlayışıyla yön veren firma, uzun yıllar sektörde adından bahsettirecek bir hizmet anlayışına sahip. Özgün ve dinamik tasarım sunumları ile mekanlara değer katmayı amaç edinmiş olan Vizyon Mimarlık, istek ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunarak, Edirne dekorasyon firmaları arasındaki farkını ortaya koymaktadır. Profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olmakla beraber, sunulan ürünlerin kaliteli ve işlevli olmasıyla da müşterilerinin takdirini kazanmış olan Vizyon Mimarlık, Edirne dekorasyon alanındaki lider konumunu korumaya kararlı. Müşterilerinin beklentilerini en doğru şekilde anlayıp, en hızlı şekilde cevap vermeyi ilke edinmiş olan firma, Edirne dekorasyon çözümleri arayışlarınıza noktayı koyacaktır. Edirne dekorasyon firmaları arasındaki köklü geçmişini gelişen teknolojiye ayak uydurmadaki hızıyla harmanlamış olan Vizyon Mimarlık, Edirne dekorasyon dünyasında tek tercihiniz olmaya aday.

bolme

  700 m2 alana kurulu olan mağazalarıyla ve profesyonel ekibiyle temsilciliğini yaptıkları ürünleri sergileyen ve satışını yapan Vizyon Mimarlık, ürün çeşitliliğiyle göz dolduruyor. Edirne raydolap, Edirne seramik, Edirne panel sistemleri ve daha birçok arayışlarınız için hizmet vermeye hazır olan firma, beklentilerinize profesyonel çözümler getirmek amacı ile Mimar Ezgi Yetkiner’le beraber proje ve uygulama hizmeti de vermektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda yaşanacak mekanların planlarını hazırlayıp sunumunu yapan firma, Edirne laminant parke ve Edirne kapı gibi arayışlarınızda da tek adresiniz olacaktır. Edirne dekorasyon çözümleri arayışlarınızda sunduğu hizmetler ile müşterilerinin beklentilerinin hep bir adım önüne geçen Vizyon Mimarlık, yaptıkları ve yapacakları projeler ile hep adından söz ettirecektir.

Mimarlık bir yaratma eylemi ya da tasarım sürecidir.Bir mimari mekanın içinde kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üreten meslek dalıdır. Mekana özgü donanımların elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştirir. Vizyon Mimarlık bu anlayışa uygun olarak Edirne dekorasyon arayışlarınıza cevap verirken; yaşanacak mekanların planını hazırlayıp tüm malzemelerin renk ve doku detaylarını 3d max programının yardımı ile aplike ediyor ve sunumunu gerçekleştiriyor. Edirne raydolap arayışlarınızda görsel olduğu kadar işlevsel de çözümler sunan firma aynı tutumunu Edirne panel sistemleri ve Edirne laminant parke arayışlarınız için de koruyor. Sunulan hizmetleri fiziksel ve psikolojik gereksinimleri harmanlayarak sunan firma, Edirne kapıve Edirne seramik arayışlarınız için de en doğru çözümleri sunmaya hazır.

Yapılan sunumlardan ve alınan onaylardan sonra sıra uygulama kısmına geldiğinde, deneyimli ekipleriyle önce altyapı çalışmalarına başlayan Vizyon Mimarlık uygulamalar sırasında sorun çıkmaması için gerekli bütün önlemleri alıyor. Bu anlayış çerçevesinde tam olarak güvenebileceğiniz bir hizmet sunan firma; Edirne seramik, Edirne panel sistemleri arayışlarınızda bir kez daha güveninizi kazanıyor. Seçilen ürünlerin üretimini, takiben montajını yine tecrübeli montaj ekipleri tamamlıyor. Tecrübelerini ürün çeşitliliği ile harmanlayan firma, Edirne firmaları arasında sektöre yön verdiği gibi, Edirne kapı ve laminant parke gibi arayışlarınıza da son noktayı koyuyor. Ürünlerin çeşitliliğini örneklemek gerekirse; mağazasında  12 Mutfak, 12 Banyo, 25 oda kapısı, 3 çelik Kapı, 5 ayrı ithal firmaya ait laminant ve Lamine Parke Standı, Duvar Kağıdı Köşesi, Aparici Seramik ve Vitra Seramik ürünlerine ait ayrı teşhir salonu, 3 adet raydolap, 5 ayrı formda Barrisol örneği, Franke Ankastre Ürünleri, Panel Taş ve Duvar Taşı standları, lake süpürgelik örnekleri, ahşap merdiven örnekleri, Schönline Pvc doğrama standları bulunduran Vizyon Mimarlık, Edirne dekorasyon alanında aradığınız bütün cevapların tek adresi.

FaceBook Twitter

Firmalar, Mühendislik & Mimarlik kategorisinde bulunan Vizyon Mimarlık Dekorasyon 18 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.722 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Edirne Egger Laminat Parke Vizyon Edirne Egger Laminat Parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Şerifoğlu Lamine Parke Vizyon Edirne Şerifoğlu Lamine Parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Vitale laminat parke Vizyon Edirne Vitale laminat parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Tarkett Laminat Parke Vizyon Edirne Tarkett Laminat Parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Kaindl laminat parke  Vizyon Edirne Kaindl laminat parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne floorline laminat parke Vizyon Edirne floorline laminat parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Designfloor laminat parke Vizyon Edirne Designfloor laminat parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Edirne Balterio Laminat Parke Vizyon Edirne Balterio Laminat Parke Vizyon

25 Kasım 2013, Pazartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle