FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Habib Hoca mah. İnönü Cad. 139 A Uzunköprü / EDİRNE
Telefon : 0284 513 18 80
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Temmuz 2013

toplusms

Pizza House & Coffee

UZUNKÖPRÜ PİZZA HOUSE &  COFFEE

PİZZA HOUSE & COFFEE

Pizza House & Coffee, Uzunköprü de hizmet vermeye devam ediyor. Hizmete başladığı günden bugüne kaliteden ödün vermeden profesyonel hizmet ve uygun fiyat politikasıyla sektörün zirvesinde kalmayı başaran Pizza House & Coffee, ürün ve personel kalitesinden taviz vermeden tüm yeniliklere en kısa sürede adepte olup,beklentileri en üst düzeyde karşılayabilecek seviyeye ulaşıp bu konumu muhafaza edebilmek için aralıksız gayret ediyor. Pizza House & Coffee, Uzunköprü pizza, Uzunköprü pizzacı, Uzunköprü kahveci ve Uzunköprü fast food arayışlarınıza son vererek tek adres olma özelliği taşıyor.
Uzunköprülü’lerin vazgeçilmez adresi Pizza House & Coffee, kendine has lezzetleri ve standartların üstündeki lezzetiyle her geçen gün yeni müdavimler kazanmaya devam ediyor.

UZUNKÖPRÜ DE KAHVE KEYFİ…

Pizza house & Coffee, geleneksel türk kahvesi ve yabancı kahveleride müşterilerinin hizmetine sunuyor. İnsanların giderek uzaklaştığı kahve kültürünü yaşatmaya çalışan Pizza House Coffee, kahve tiryakilerinin vazgeçilmez adresi oluyor.
Sizde güzel bir pizza ve pizzanın lezzetini perçinleyecek bir türk kahvesi içmek isterseniz geleceğiniz adres belli.

PİZZA HOUSE & COFFEE

 

Uzunköprü de pizza yemenin, Uzunköprü de kahve keyfinin tadını Uzunköprü Pizza House & Coffee’de yaşayacaksınız. Uzunköprü de pizzacılık anlayışını yeniden şekillendiren Pizza House & Coffee, hem klasik tatlardan vazgeçmeyenler hem de farklı tatlar keşfetmek isteyenler için tartışmasız tek adres…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Fast Food, Firmalar, Kafeler kategorisinde bulunan Pizza House & Coffee 22 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.703 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

UZUNKÖPRÜ PİZZACILAR UZUNKÖPRÜ PİZZACILAR

11 Ekim 2013, Cuma

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle