FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni sanayi sit. 19B blok No:9 Edirne
Telefon : 0544 596 26 98 -- 0531 492 47 60
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Eylül 2013

toplusms

Üçkardeş Alüminyum

ÜÇKARDEŞ  ALÜMİNYUM

edirne-aluminyum

 

Edirne alüminyum firmaları arasında sıra dışı çalışmaları ve kaliteli hizmetiyle Üç Kardeş Alüminyum firması, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Edirne Üçkardeş Alüminyum, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için yepyeni tasarımlar oluşturarak  başka bir boyut kazandırıyor. Edirne alüminyum sektöründe zirveye oynayan Üçkardeş Alüminyum, ürün ve hizmet kalitesini iyileştiriyor, çalışanların eğitimini, sürekli gelişimini sağlıyor ve teknolojideki yenilikleri takip ederek hizmet yelpazesini genişletiyor. Çocuklarımızın balkondan, merdivenden düşmemeleri ve anne babalarımızın merdivenden çıkarken dayanabilecekleri sağlam ve güvenli korkulukların olması için Üçkardeş Alüminyum elinden gelenin en iyisini ortaya koymaktadır.

 

 

bolme

aluminyumÜçkardeş AlüminyumEdirne Alüminyum, Edirne Doğrama denilince akla geliyor ve  Edirne alüminyum firmaları arasında zirveye yerleşiyor. Üçkardeş Alüminyum, konusunda yetişmiş ve uzman teknik kadrosuyla projelendirme işlerini, deneyimli uzman ekibiyle de uygulama işlerini, büyük bir özenle yerine getirmektedir. İmalat öncesi titiz bir projelendirme, kaliteli malzeme ile aynı kalitede üretim gerçekleştiren firma ayrıca, montaj ve montaj sonrası müşteri memnuniyetini benimseyerek bunu temel felsefesi haline getirmekte ve hizmetlerine ayrı boyut katmaktadır. Evinizde iş yerinizde daha rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde hayatınızı devam ettirmeniz için size imkanlar sunan Üçkardeş alüminyum sizinle birlikte büyüyor.

aluminyum-edirne   edirne-pvc   edirne-transparan-cepheALÜMİNYUM : Endüstrinin bir çok dalında milyonlarca üründe kullanılır ayrıca, dünya ekonomisinde büyük yer ve önem taşır. Hafiflik ve yüksek dayanıklılık özellikleriyle hayatımızda kullandığımız birçok ürünün yapısında yer alır.

 

bolme

ALÜMİNYUM DOĞRAMA : Uzun ömürlü,sağlam,fonksiyonel ve istediginiz renklerde alüminyum doğramalarımız,her türlü kapı ve pencere açıklıklarına uygulanabilir. Profiller arasındaki ısı yalıtım contalarıyla tam izolasyon sağlar.Estetik görünümü ile istediginiz renklerde üretim yapılmaktadır.

bolme

 CAM BALKON : Katlanabilir kullanımıyla evinizde, iş yerlerinizde balkonunuzun daha ferah ve daha canlı görünmesini sağlar aynı zamanda güneşi içine çeken bir eviniz olmasına olanak verir.

Pvc kapı ve pencere imalatı : PVC kapı ve pencere sistemleri ısı yalıtım ve ısıyı içerisinde barındırma özelliğiyle, sizin sıcacık bir eve ve iş yerine sahip olmanızı sağlar. Bu anlamda estetiği unutmayan Üçkardeş alüminyum, size en uygun PVC sistemini sunacaktır.

Dekoratif merdiven : Bu merdivenlerin özelliği evinizde kullanım kolaylğı sağlarken estetiği ve şıklığı sunmaktır.Kişiye özel tasarımların yanı sıra evinizin dekoruyla bütünleşip muhteşem bir görüntü oluşturur.

Korkuluk : Merdivenlerde ve balkonlarda kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra , size güven veren korkuluk modelleri evinizin şıklığıyla bütünleşiyor.

Mağaza kepenkleri : İş yerinizin, garajınızın güvenliği  artık bizden soruluyor. Katlanabilir mağaza kepenkleri kullanım kolaylığıyla iş yerlerinizde sizin için yer alıyor.

Alüminyum sektöründe kaliteli,saygın,lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Üçkardeş Alüminyum, alüminyum dünyasındaki yenilikleri de sektöre kazandırmaya devam ediyor.

Edirne ilinde internet ortamında alüminyumla ilgili bilgi almaya çalıştığınızda googlefirmalar.com internet sitesi aracılığı ile firmaların telefon, adres, resim, ürün yelpazelerini bulabilirsiniz. Edirne alüminyum firması Üçkardeş, verdiği hizmet ve müşteri memnuniyeti ile Edirne ilinde en büyük firma olmayı hedefliyor. Firmanın isminden de belli olduğu gibi bir aile şirketi olan Üçkardeş alüminyum Edirne alüminyum, alüminyum doğrama, pvc, cam balkon, katlanır cam gibi birçok hizmetle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

EDİRNE ALÜMİNYUM FİRMASI ÜÇKARDEŞ GÜVEN, KALİTE,  VE HİZMET İÇİN SİZLERLE !!!

 

 

 

FaceBook Twitter

Alüminyum PVC, Firmalar kategorisinde bulunan Üçkardeş Alüminyum 16 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.155 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle