FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İstasyon Mh. Yeni Sanayi Sitesi 16/A Blok No: 4
Telefon : Tel: 0284 214 43 70- Fax: 0284 214 42 68
Üyelik Tarihi : 15 Kasım 2013

toplusms

Üç Boyut Tıp

     Üç Boyut Tıp Tıbbi Ürünler Pazarlama Ltd. Şti.

uc-boyut-tıp

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerimizle, bayii ve temsilcilerimizle adımızı duyurmak, ambulans ve ambulans ekipmanları distribütörlüğünde sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktır.

 Misyonumuz

zer-elektronikŞirket ve Kalite Hedeflerimiz doğrultusunda ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde, müşteri beklentileri ötesinde değer oluşturarak, ürün ve hizmet sunan, dürüstlüğe ve satış sonrası gözetime büyük önem veren, dış piyasalara açık, ambulans ve ambulans ekipmanları distribütörlüğünde hem ulusal hem de uluslararası alanda öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

 edirne-zer-elektironik-bayiiMüşteri memnuniyetine önem veren, TS EN 1789 standartlarına göre üretilen ambulans ve ambulans ekipmanlarının temini ile daima müşterilerinin yanında olan, Mobil ve Medikal alanlarda gelişen teknolojiyi yakından takip eden, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak, ürün ve hizmette sürekli iyileşmeyi hedef alan, müşteri taleplerini zamanında, istenilen kalitede ve en uygun fiyatlarla temin eden, kalitemiz ile yurt dışı pazarlarda isim yapıp, hak ettiğimiz pazar payını alan ,pazara hakim bir firma olarak adımızı her yere duyurmaktır.

ÜÇ BOYUT TIP TIBBİ ÜRÜNLER PAZARLAMA LTD. ŞTİ

ÜÇ BOYUT TIP LTD.ŞTİ. 1998 yılında faaliyete başlamıştır.

Laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri satışı konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir.

2011 yılında EMS ‘nin Trakya Bölge Distribütörlüğü’ nün başlaması ile birlikte,  ambulanslara teknik servis ve yedek parça konusunda hizmet vermektedir.

2013 yılında da ZER ELEKTRONİK Trakya Bölge Distribütörlüğü’ nün başlaması ile tepe lambası ve ikaz lambası bulunan tüm marka ve modellerdeki araçlara teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.

Trakya’ da Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu gibi yerlerde ayrıca Bulgaristan’ ın Plovdiv İlçesinde de olmak üzere birçok bayi ve temsilcilik açmıştır.

 bolme

zer-elektironik-edirne-bayii1998 yılında tıbbi ürünler pazarlamaya başlayan Üç Boyut Tıp Tıbbi Ürünler Pazarlama Ltd. Şti. giderek uzmanlık alanını ve sağladığı hizmetleri geliştirmiştir. Öncelikle uzun yıllar laboratuar donanımları ve sarf malzemeleri satışı konusunda çalışmalar yapmıştır. 2011 yılıyla birlikte ise, EMS’nin Trakya Bölge Distribütörlüğü’nü üstlenerek hizmet yönünü ambulanslara çevirerek, teknik servis ve yedek parça sağlama olarak değiştirmiştir. Yılların tecrübesi ve birikimi sonucunda 2013 yılında Edirne Zer Elektronik bayisi olarak Trakya Bölge Distribütörlüğü’ne başlamıştır. Firma, tepe lambası ve ikaz lambası bulunan tüm marka ve modeldeki ambulanslar için hizmet vermektedir. Edirne Zer Elektronik bayisi firma, Trakya Bölgesi’nde pek çok temsilcilik açmaya başlayarak hem yurt içi hem de yurt dışı satışlar ve hizmetler gerçekleştirmiştir. Trakya bölgesinin Kırklareli, Tekirdağ, Çorlu gibi başlıca merkezleri ve yurt dışında da Bulgaristan-Plovdiv’de temsilciliği bulunan firmanın hedefinde, alanında uzman ve rakipsiz olmakla birlikte müşteri memnuniyeti de önemli bir temele sahiptir.

bolme

      Çoğu kez içinde bir hastanın canını taşıyan ambulansların trafikte belirgin bir şekilde ve rahatça hareket edebilmesi için ışıklı ve sesli sistemler de en az medikal donanım kadar etkili olmaktadır. Bunun bilincinde olan firma, Edirne ön panjur içi led lamba alanında üst düzeyde hassaslık göstermektedir. Firma ön panjur içi lambalardaki özenini Edirne ön panjur içi çakar lamba konusunda da hissedilir kalitesiyle ortaya koymaktadır. Firma, Edirne tepe lambası ve Edirne çakar lamba denildiğinde akla gelmekle kalmayıp, tüm ambulans marka ve modellerine sağladığı teknik servis imkânlarıyla birlikte yedek parça yardımı da sunmakta ayrıca bu hizmeti sağlamakla kalmayıp, ambulansların trafikte görülmelerini ve fark edilmelerini kolaylaştıracak olan ürünlerin hizmetini en kaliteli şekilde vermektedir.  Edirne EMS ambulans donanımları üzerine büyük gelişmeler kaydederek teknik ürünlerin üretiminde de bölgede lider firma olmayı sürdürmektedir. Firma, Edirne siren amfisi üzerine gelişmiş teknolojilerle hizmet vermektedir. Edirne LED lamba hizmeti sunan firmamız alanında gösterdiği başarıyı uygun fiyat politikasıyla perçinlemektedir. Siz müşterilerinden gelecek olan talep ve yönlendirmelerle birlikte şu anda olduğu yerden daha ileriye gitmeyi ve müşterilerini daha kaliteli ürüne ve hizmete ulaştırmayı kendine temel ilke olarak seçen Edirne Zer Elektronik bayisi Üç Boyut Tıp, yılların verdiği tecrübeyle iş hayatındaki başarısını devam ettirmektedir. Güçlü referansları olan firmamız sadece yurt içi hizmetlerinde değil yurt dışı hizmetlerinde de müşterilerine kaliteyi sunmak için son teknoloji ürünleri ve sistemlerini takip etmektedir.

bolme

 B Tipi kule ledli tepe lambasıC Tipi Ledli tepe lambasıLedli Dur-Geç LevhasıMıknatıslı C tipi Tepe LambasıPancur İçi Sistem

FaceBook Twitter

Elektrik, Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Üç Boyut Tıp 15 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.868 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle