FİRMA BİLGİLERİ

Adres : B.Şehsuvar Bey Mah. İnonu Cad. No:54 EDİRNE / Uzunkopru
Telefon : 0284 513 61 19
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 20 Temmuz 2013

toplusms

TÜMOSAN Kaymazlar Traktör

TÜMOSAN KAYMAZLAR TRAKTÖR

Uzunköprü Keşan İpsala şubelerinde hizmet vermektedir.

TÜMOSAN KAYMAZLAR TRAKTÖR- MAKALE

Uzunköprü de hizmet veren Tümosan Kaymazlar Traktör, Uzunköprü de başladığı faaliyetlerini Keşan ve İpsala ilçelerinde de sürdürüyor.  Özellikle çiftçilerin ihtiyaçlarına cevap veren, ve çiftçinin gerek duyduğu traktörleri donanımlı bir şekilde hizmete sunan Tümosan Kaymazlar Traktör, son model trakötrleri ile Uzunköprü de traktörün tek adresi oluyor.

Uzunköprü, Keşan, Edirne ve İpsala traktör satışlarıyapan Tümosan Kaymazlar Traktör, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedef aldığı misyonuyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Tarım sektöründe karşılaşılan aksaklıkları çözen, tüketiciye akılcı çözümler sunan ve tecrübeleriyle müşterilerine yol gösteren Kaymazlar Traktör, Uzunköprü nün en büyük traktör firması olmanın verdiği gururla ticari hayatını sürdürmeye devam ediyor.

tümosan

 

UZUNKÖPRÜ’DE TARIM HİZMETLERİ

 Uzunköprü tarım, Uzunköprü traktör ve Uzunköprü tarım hizmetleri veren Tümosan Kaymazlar Traktör, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Zirai Aletler kategorisinde bulunan TÜMOSAN Kaymazlar Traktör 20 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.480 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

UZUNKÖPRÜ TRAKTÖR UZUNKÖPRÜ TRAKTÖR

9 Ekim 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle