FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni Sanayi Sit. 8C Blok No:8 Edirne
Telefon : 0535 934 81 79 - 0284 235 93 38
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 09 Eylül 2013

toplusms

Tuğberk Mermer Granit

TUĞBERK MERMER GRANİT

Tuğberk Granit Mermer San. çimstone, santamargarita, belenco ve granit banyo ve mutfak tezgahları klasik ciftkat bazalı çift kat kornişli. Mutfağınızın stiline göre aynı ürünü belli yerleri bazalı bazı kesimleri kornişli yapılabilmekktedir
Mezar işlerinde kaplamalı ve 8 çeşit görselliğe hitap edebilicek ceşitler mevcuttur ayrıca özel siparişe göre de yapılabilinmektedir
inşaat sekteründe basamak denizlik küpeşte ve döşeme de her ceşit taş mevcuttur ayrıca daire karşılığı iş yapılır..

TUĞBERK MERMER VE GRANİT

Tuğberk Mermer ve Granit, deposunda yer alan zengin mermer ve granit çeşitleri yanında müşteri talebi doğrultusunda istenilen her türlü mermer ve granit çeşidine yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, en kısa sürede ulaşarak işlemeye hazır duruma getiriyor. iç ve dış pazarlara sunduğu ürünlerde ve hizmetleri de, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyor. .Kalite ve Fiyat dengesinde müşteri beklentisini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğu olarak benimseyen Tuğberk Mermer ve Granit, mermerin benzersizliğini, usta ellerle, mermeri bir sanatçı inceliği ile beziyor ve onu benzersiz kılıyor.

Edirne Mermer ve Edirne Granit sektörünün devi olan Tuğberk Mermer ve Granit, Edirne mermer ve Edirne granit sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Edirne’de mermer, Edirne’de granit arayışlarınızın sonlandığı Tuğberk Mermer ve Tuğberk Granit, Edirne mermer sektörüne yepyeni bir soluk getirerek doğal taşları incelikle işliyor.
Mermeri biçimlendirerek içindeki güzelliği ortaya çıkaran Tuğberk Mermer ve Granit, Edirne mermer ve granit sektöründe hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

mermer

EDİRNE MERMER

 

 

 

 

 

 

 

Edirne mermer, granit sektörünün lideri…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Granit, Mermerciler kategorisinde bulunan Tuğberk Mermer Granit 09 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.706 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle