FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Hacilar Ezani Mevkii D-100 Karayolu üzeri Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü yanı 22100 Edirne
Telefon : 0284 235 81 82
Üyelik Tarihi : 29 Temmuz 2013

toplusms

Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü

Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü

Estitümüz bölgenin tarımsal özellikleri dikkate alınarak belirlenmiş ürün ve ürün gruplarinca bölgeye yönelik araştırmalar yapmakta, özellik arz eden konularda ülke geneli seviyesinde proje merkezi görevini yürütmektedir.  Özellikle trakya da ana ürün olarak ekim yapilan çeltik, ayçiçegi, buğday ve arpa bitkilerinde ıslah ve adaptasyon çalısmaları ve yetiştirme tekniği çalışmaları yürütülmektedir.

TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ

Trakya Tarımsal Arastırma Enstitüsü Müdürlüğü; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na bağlı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü teşkilatı kapsamında yer alan bir araştırma enstitüsüdür. Coğrafi sorumluluk alanı Trakya Bölgesi ile sınırlı olup, çalışma konularına giren konularda tüm Türkiye’ye hizmet vermek üzere yapılanmıştır.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda, fidan, fide ve tohum yetiştiricisi kamu ve özel kuruluşlar ile toprak ve bitki analiz laboratuvarlarının deneme ve kontrol hizmetleri yürüten Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü, Edirne tarım, Edirne tarım ilaçlama, Edirne tarımsal hizmetler ve diğer tarım faaliyetlerine yönelik hizmetler vermektedir.
 

TARIMSAL ARAŞTIRMA

Meyvecilik, sebzecilik, süs bitkileri, tahıllar, endüstri bitkileri, yemeklik tane baklagiller, tıbbi aromatik bitkiler, çayır- mera ve yem bitkileri, bitki sağlığı, toprak su, biyolojik çeşitlilik ve genetik kaynakları ile ilgili olarak teknik danışmanlık hizmetleri veren Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü, tarımsal üretimi ve geliri arttırmak, güncel teknolojileri üretmek, transfer etmek ve kapasite geliştirilmesine katkı sağlamak adına hizmetlerine devam ediyor.
edirne trakya tarımsal.jpg

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Tarım Ziraat ve Hayvancılık kategorisinde bulunan Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü 29 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.209 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle