FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mahallesi, E5 Karayolu Üzeri No:67
Telefon : 02842261116
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 11 Temmuz 2013

toplusms

Trakya Ahşap

trakya ahsap

Trakya Ahşap PVC İnşaat Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti.

trakya ahşapFirma Tanıtımı : Firmamız üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, firmamız kısa sürede Türkiye pazarında sağlam bir yer edinmiştir. Trakya Ahşap Fabrikası, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın; Hüseyin ATMACA ile yabancı ülkelerdeki Pazar payını arttırmaya devam ediyor. Trakya Ahşap, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürettiği ürünleri bayileri aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Edirne’de 2011 yılında yeni bir yapılanmaya giren firmamız, tescilli  “WOODOOW” iç mekan kapıları ve “Milena” mutfak ve banyo ürünleri ile Türkiye ve Yurt dışında Pazar payını arttırmaya devam etmektedir.

 www.trakyaahsap.com.tr

trakya ahsapÜlkemizde son yıllarda önemli bir gelişme sağlayan sektörlerin başında ahşap gelmektedir. Edirne ahşap sektöründe ve Türkiye’deki ahşap firmaları arasında söz sahibi olan firmaların başında Trakya Ahşap yer almaktadır. Trakya Ahşap kurulduğu günden beri Edirne ahşap sektöründe çıtayı sürekli olarak yukarı yükselten bir firmadır. Ahşap kapı, mutfak kapısı ve banyo kapısı ürünlerinde, gerek bunların üretiminde gerekse satışında beklenen kaliteyi ve hizmeti değerli müşterilerine sunmaktadır. Edirne ahşap ve ahşap işçiliği bakımından, Türkiye’de ve yurtdışında önemli bir yere sahiptir ve bunu büyük oranda Trakya Ahşap‘a borçludur. Trakya Ahşap, Edirne ahşap işçiliğinin en güzel örneklerini 2012 yılında yapılan Libya Fuarı’nda, Yunanistan ve Bulgaristan Fuarları’nda şık kapı tasarımlarıyla sergilemiştir. Edirne ahşap firmalarının başında gelen Trakya Ahşap, bundan sonra düzenlenecek olan ulusal ve uluslararası fuarlarda modern mutfak ve banyo kapısı tasarımlarıyla yer alacaktır. Siz de Edirne ahşap işçiliğinin en güzel örneklerini uygun bir fiyata almak istiyorsanız en yakın zamanda Trakya Ahşap ile bağlantıya geçmelisiniz.

trakya ahsapFaaliyetlerimiz : İç ve Dış Piyasadaki Ahşap Kaplamalı ve Amerikan Panel Kaplamalı İç Mekan Kapılarının Üretimi ve Modüler Sistem Mutfak – Banyo Dolaplarının Üretimini Sağlamak.

Konumuz : Ahşap ve Amerikan Panel Kapı ,Mutfak, Banyo, Ray Dolap ve Vestiyer.

Üretim Miktarımız : Ahşap Kaplamalı Kapı Üretimi İçin Aylık 3500 adet iç mekan kapısı – Amerikan Panel Kaplamalı Kapı Üretimi İçin Aylık 5000 adet iç mekan kapısı –Mutfak Üretimi İçin Aylık 250 adet.

İthalat ve İhracat : Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde ihtiyacımızı yerli firmalardan tedarik etmekteyiz. Bulgaristan, Libya ve Irak başta olmak üzere çeşitli Arap ülkelerine kapı ihracatı yapmaktayız.

Fuarlar : Yurt dışında çeşitli fuarlarda ülkemizi temsil ettik.

TRAKYA AHŞAP 

edirne-ray-dolapAhşap, tarih öncesi çağlardan beri kullanılan en eski ve yaygın yapı malzemesidir. Ancak, içinde bulunduğumuz çağın gerekleri doğrultusunda hızla gelişen teknoloji, ahşabıda evrimleştiriyor. Ahşabın evrimleşerek, Lamine ahşap teknolojisini yaratması, bu teknolojiyi içinde bulunduğumuz zamanda en akla yatkın yapı malzemesi haline getiriyor. Ahşabın doğasını tanıyan Trakya Ahşap, köklü geçmişi ve yüklü bilgi birikimi ile ahşabın ruhuna işliyor, müşteri memnuniyetiyle şekillenen hizmet anlayışını en üst mertebelere çıkarıyor.
Ürün çeşitliliği, yenilikleri ve üstün pazarlama stratejisini temel alan ilkeleriyle, her geçen gün büyüdüğü sektörde yerini sağlamlaştıran Trakya Ahşap, ahşabın karakteristik ruhunu sizin istekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda şekillendiriyor.
Ham maddelerini yerli sermayeden temin eden Trakya Ahşap, hem yerli sermayeyi destekliyor hemde ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Dünya’nın birçok ülkesine ihraç ettiği ürünleriyle markalaşan Trakya Ahşap, uluslararası fuarlarda ülkemizi gururla temsil etmeye devam ediyor.

Edirne Ahşap sektörü denince akla gelen ilk firma olan Edirne Trakya Ahşap,  ahşabın ruhundan harikalar yaratıyor. Edirne Amerikan Kapı, Edirne Ahşap ve Amerikan Panel Kapı ,Mutfak, Banyo, Edirne Ray Dolap ve Vestiyer ürünlerinde rakip tanımayan ve Edirne ahşap sektörünün lider konumunda olan Trakya Ahşap, Edirne’de hizmetlerine devam diyor.

trakya ahşap

Edirne’de yaşıyor ve evinize Amerikan kapı, Amerikan panel kapı, Ray dolap ve diğer ahşap ürünlerini yerleştirmek istiyorsanız, adresiniz Edirne ahşap firmalarının bir numaralı ismi Trakya Ahşap olmalı. Edirne ahşap firmaları arasında lider konumda olan Trakya Ahşap, ahşaba şekil vermeye ve hizmetlerine devam ediyor.

www.trakyaahsap.com.tr

ahsap mobilyaEdirne Firmalar listesinde yaptığı çalışmalar ve kalitesi ile Edirne ahşap firması, Trakya Ahşap kendini Türkiyeye kanıtlamış bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Edirne ahşap dediğimiz akla ilk gelen isim hiç şüphesiz, Trakya Ahşap  sizlerde firmanın yaptığı çalışmalara bakarsanız farkı fark edeceksiniz.

Edirne ahşap firmalar rehberiniz. Googlefirmalar.com Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi. Firmalar kategorisinde Ahşap ve bir çok kategoride firmaya ulaşabilirsiniz. Firmalar sizde firmanızı kaydedin şimdi kazanmaya başlayın. Googlefirmalar.com

trakya ahsap trakya ahsap trakya ahsap

FaceBook Twitter

Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Trakya Ahşap 11 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.765 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE AHŞAP EDİRNE AHŞAP

7 Ekim 2013, Pazartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle