FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şehitlik Cad.No:28 Keşan EDİRNE
Telefon : 0284 714 66 55
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 06 Ağustos 2013

toplusms

Tiryakioğlu Boya İnşaat Market

TİRYAKİOĞLU BOYA İNŞAAT MARKET

Kemal Tiryakioğlu tarafından Keşan’da kurulan Tiryakioğlu Boya ve İnşaat Market, boya, inşaat sektörü ve yapı malzemeleri konularında Keşan’da hizmet veriyor. Sektöre adım attığı günden bu zamana kadar bir çok kolda hizmet sunan ve her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak büyümeye devam eden Keşan Tiryakioğlu, başta Trakya olmak üzere tüm Türkiye’de lider firmalardan biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.
Keşan’da boya sektörüne hızlı bir giriş yapan ve ürünlerini kalite standartları çerçevesinde müşterilerine sunan Tiryakioğlu boya, inşaat sektörünün eksiklerini görerek Keşan inşaat sektörünede adını yazdırarak daha fazla büyüdü.

Keşan yapı market ve Keşan inşaat alanlarında kendi duruşunu oluşturan ve gün geçtikçe büyüyen Tiryakioğlu İnşaat, ‘ancak hayallerde olur’ dediğiniz şeyleri gerçeğe dönüştürüyor ve müşterilerine eşsiz yaşam alanları inşa ediyor. Kendi çizgisinden dışarı çıkmayan ve bu sayede markasını güçlendirenKeşan Tiryakioğulları, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini artırarak geniş müşteri portföyü, toptan ve perakende satışlarıyla en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefliyor. Kalitenin sadece doğru ürün değil, ürün sonrası hizmette olduğunun bilinciyle hareket eden Tiryakioğulları, her bütçeye uygun alternatifleri profesyonel çözüm sistemleri ile güvenilir çalışma anlayışıyla hizmet veriyor.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, İnşaat & Yapı Malzemeleri kategorisinde bulunan Tiryakioğlu Boya İnşaat Market 06 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.581 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle