FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Otobüs Terminali No:10 22900 Keşan / Edirne
Telefon : 0284 714 01 44 -- 0284 714 22 14
Üyelik Tarihi : 14 Ağustos 2013

toplusms

Arıkan Turizm

ARIKAN TURİZM

Yurtdışı Turizm Taşımacılığı
*Outgoing Turlar (Yunanistan, Bulgaristan ve tüm Avrupa)
*Yunanistan, Bulgaristan Gümrük Transferleri

Yurtiçi Turizm Taşımacılığı
*Incoming Turlar
*Kültür Turları
*Özel Günler (Düğün, nişan ve davetler)
*Kongre ve Bayii Toplantısı
*VIP Transferler

ARIKAN TURİZM- MAKALE

Arıkan Turizm başta Tekirdağ olmak üzere tüm Trakya’da hizmette kalitenin öncüsü olmayı ilke ediniyor. Tekirdağ Arıkan Turizm, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişerek teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunuyor.
Turizm Sektörü‘nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Arıkan Turizm, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam ediyor. Tekirdağ’da Yurtdışı Turizm Taşımacılığı, Tekirdağ’da Outgoing Turlar, Tekirdağ’da Yunanistan turları, Tekirdağ’da Bulgaristan turlarıve Tekirdağ’da Gümrük Transferleri‘ni gerçekleştiriyor.
Arıkan Turizm müşterilerinin istek ve beklentilerini turizm sektörünün getirdiği gereklilikler doğrultusunda kalite süzgecinden geçirerek çalışmalarını sürdürüyor. Tekirdağ’da Yurtiçi Turizm Taşımacılığı yapan, Tekirdağ’da Incoming Turlar düzenleyen,
Tekirdağ’da Kültür Turları ve Tekirdağ’da vip transferler düzenleyen Arıkan Turizm, özel günlere, kongre ve bayii toplantılarını da gerçekleştiriyor.
Turizm sektörünün devamlı geliştiği, rekabet ortamının büyüdüğü bu dönemde, Arıkan turizm geniş yelpazesi ve müşteri ilişkileriyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

turizmmm

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Turizm Firmaları kategorisinde bulunan Arıkan Turizm 14 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.380 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle