FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Haci İsa Mah. Milli Egemenlik Cad. no:8 Havsa/ Edirne
Telefon : 0284 336 11 76 0544 630 28 02
Üyelik Tarihi : 05 Ağustos 2013

toplusms

Taner Kız Öğrenci Pansiyonu

TANER KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU

TANER Kız öğrenci pansiyonu, standartlarin üzerinde, çağdaş, konforlu, güvenilir ve aynı zamanda sıcak aile ortamını sağlayarak öğrencilerimize evindeki kadar huzurlu hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Odalarımız 2, 3 ve 4 kişiliktir. 24 saat sıcak su, 24 saat güvenlik kamera sistemi, sınırsız internet, sabah kahvaltısı, akşam yemeği fiyatlarımıza dahildir. Bize uğramadan geçmeyin.
Ayrıca pansiyonumuz hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaatlere bağlı değildir. Pansiyonumuz bir aile işletmesidir.

TANER KIZ ÖĞRENCİ EVİ- MAKALE

Edirne Havsa Taner Kız Öğrenci Evi, Fakülte, Yüksekokul, Yaz Okulu ve Özel Eğitim Seminerleri için Havsa’da kalacaklar için dizayn edilmiş, yüksek kaliteli bir konaklama merkezi olarak hizmet veriyor. Taner Kız Öğrenci Evi, tamamen bir aile işletmesi olup hiçbir kuruma veya cemiyete bağlı olarak çalışmıyor.
Konaklamada güven ve kaliteyi, hizmet anlayışıyla örtüştüren Taner Kız Öğrenci Evi, sunduğu birçok hizmet ile vazgeçilmez bir barınma kompleksi oluşturuyor. Öğrencilere gösdterdiği samimi tavırlarla misafirlerinin güvenini ve sevgisini kazanan Taner Kız Öğrenci Evi, Edirne’nin Havsa ilçesinde en çok tercih edilen kız öğrenci yurtlarından biri oluyor.

EDİRNE HAVSA’DA KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONLARI ARASINDA BİR NUMARA

Konusunda uzman personeli ve güleryüzlü, içten yöneticileriyle öğrencilerin sevgisini kazanan Havsa Taner Kız Öğrenci Evi, çağdaş, konforlu, güvenilir ve aynı zamanda sıcak aile ortamını sağlayarak öğrencilerimize evindeki kadar huzurlu hizmet vermeyi ilke ediniyor. 2, 3 ve 4 kişilik odalarıyla hizmet veren ve Havsa’da markalaşan Taner Kız Öğrenci Evleri, 24 saat sıcak su, 24 saat güvenlik kamera sistemi, sınırsız internet, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi özellikleri de bünyesine ekleyerek daha cazip bir yer haline geliyor. Öğrencilerin yemek yapmaya üşendiği, kahvaltıyı es geçtiği bir zamanda, Taner Kız Öğrenci Evi ailelerin gözünü arkada bırakmıyor ve öğrencileri kendi çocukları gibi görerek ilgisini eksik etmiyor.
Öğrenci Evlerinde yaşanan sıkıntıları iyi bilen ve hizmetlerini buna göre şekillendiren Havsa Taner Kız Öğrenci Evi, yemekleri öğrencilerin önüne koyup, önünden kaldırıyor. Havsa’da kız öğrenci pansiyonu diye aramayın, adresiniz Havsa kız öğrenci pansiyonu olrak hizmet veren Taner Kız Öğrenci Pansiyonu olsun…
Havsa Kampüslerine yakınlığıyla bilinen Taner Kız Öğrenci Evi, öğrencilerini bekliyor.

taner

FaceBook Twitter

Yurtlar kategorisinde bulunan Taner Kız Öğrenci Pansiyonu 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.569 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle