FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sabuni mah. Esatpaşa sok. No:5 İş Bankası Yanı Edirne
Telefon : 0284 214 20 07 -- 0532 635 04 50 -- 0539 961 33 91
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Ağustos 2013

toplusms

Sis Saat Galerisi

EDİRNE SİS SAAT

edirne-saatEdirne saat firmaları arasında yılların vermiş olduğu deneyimle farkını ortaya koyan Sis Saat sizlere hizmet etmekten gurur duyuyor. Bünyesinde bulunan bir çok marka bayiliği ile her kesimden kişiye çeşitliliğini sunuyor. Bünyesinde bulunan markalar Seiko, swatch, guess, esprit, tommy,hilfiger, dkny, fossil, lacoste, Quantum, momentus, essence, slazenger, casio, lorus, orient, Q&Q, daniel klain, regal, estar, galaxy yetkili satış bayisidir. Sis Saat sadece satış noktası değildir. Markaların teknik servis hizmetini ve saat tamirini de gerçekleştirmektedir.

 

edirne-saatciZamanı takip etmek için kullandığımız saatler estetik yapısı ve özelliklerine göre hayatımızda büyük bir yer almaktadır. Evimizde, işimizde, kolumuzda, arabamızda kullandığımız saatler çağdaş ve profesyonel olmalıdır. Verdiğimiz randevulara yetişmemiz için yelkovan ve akrep işbirliği içinde görevini yapmalıdır. Yaşadığımız bu zamanda o kadar çok çeşit var ki konu saat olunca şaşırıyoruz. Ama en kullanışlı ve doru zaman takipçisini bulmak için Edirne Saat dediğimizde Sis Saat doru dürüst esnaflığı ile her zaman bizim hizmetimizde.

SİS SAAT

Bayiliğini  yaptığı markalar ile kararlarında seçkinliği hedef alan Edirne Sis Saat, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturarak dünyaca tanınmış markaları Edirneli’lerin beğenisine sunuyor.model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların distribütörlüğü, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı, çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Edirne saat sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak, Türkiye’nin lider saat firmalarından biri olmayı hedefliyor.

edirne-saat-modelleriEdirne Sis Saat, Edirne Seiko, Edirne swatch, Edirne guess, esprit, tommy hilfiger, dkny, fossil, lacoste,Quantum, momentus, essence, slazenger, casio, lorus, orient, Q&Q, daniel klain, regal, estar, galaxy gibi dünyaca ünlü markaların son model ürünlerini trendlere uygun bir biçimde müşterilerine sunuyor.
Yenilikçi ve sıra dışı vizyonu, müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen misyonuyla hareket eden Sis Saat, inandığı markaların öncülüğünü yapmaya, dünya trendlerini ve öne çıkan markaları yakından takip etmeye devam ederek sizlere yeni öneriler sunuyor.

saaat

 

Edirne saat sektöründe bulunan Sis Saat, googlefirmalar.com internet sitesini tercih ederek firma kalitesini üst seviyelere taşımaya devam ediyor.

Googlefirmalar.com Türkiye’nin En Büyük Firma Kayıt Rehberi…

İnternette Sizde Yerinizi Alın.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Saat & Aksesuar kategorisinde bulunan Sis Saat Galerisi 22 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.400 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle