FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah. 2. Cad. Kemal Özel Sok. No:34 (Kipa Karşısı) Edirne
Telefon : 0284 2351817
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 30 Temmuz 2013

toplusms

Sinem Kız Öğrenci Evleri

SİNEM KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ

Lüx konforlu evler, 24 saat sıcak su, 24 saat internet, 24 saat güvenlik personeli, 24 saat kamera kayıt sistemi, her katta çamaşır makinesi, her oda da LCD tv. mevcuttur
 
Tek kişilik, 2 kişilik ve 3 kişilik odalarımız mevcuttur.
 
BİZİ GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN. ÇAĞDAŞ, RAHAT, HUZURLU, SICAK VE GÜVENLİ BİR ORTAM ARIYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.

SİNEM KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ

Edirne Sinem Kız Öğrenci Evleri, Trakya Üniversite’nde okuyan değerli öğrencileri büyük bir memnuniyetle ağırlamaya devam ediyor. Kız öğrencilerin öğrencilik hayatında karşılaştığı sorunları belirleyen ve hizmetlerini bu doğrultuda şekillendiren Sinem Kız Öğrenci Evleri, Edirne’de 24 saat sıcak su, 24 saat internet, 24 saat güvenlik personeli, 24 saat kamera kayıt sistemi, her katta çamaşır makinesi, her odada LCD Tv’leri ile Edirne’de lüx ve konforlu öğrenci yaşam alanları yaratıyor.
2 ve 3 kişilik odalarıyla hizmet veren Sinem Kız Öğrenci evleri, öğrencileri evinin konforu, huzuru ve güvenliğinde ağırlayarak unutulmaz bir öğrencilik hayatı vaat ediyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını ve beklentileri göz ardı etmeden hizmet verenEdirne Sinem Kız Öğrenci Evleri, şık atmosferiyle diğer öğrenci evlerinden ayrılarak Edirne’de kız öğrencilerin vazgeçilmez adresi oluyor.
“Kalite ayrıntıda saklıdır ” fikriyle yola çıkan Sinem Kız Öğrenci Yurdu, tüm ayrıntıları öğrenciler adına düşünmüş; temizliği, güveni, kaliteyi, ve rahatı birinci sınıf hizmet anlayışıyla öğrencilerine sunuyor. anlayışlı
Edirneli öğrencilerin gözdesi Sinem Kız Öğrenci Evleri, yönetimi ve deneyimli personeli ile öğrencilere en iyi hizmeti vermeyi, barınacak değil ; yaşanacak bir yer sunmayı, sınıfında marka olmayı, yeni nesil fikirleri ve bakış açısıyla tek alternatifiniz olmayı amaçlıyor.

EDİRNE’DE YURT…

Öğrenciliğinizi geçireceğiniz Edirne de yurt, Edirne de öğrenci evi, Edirne de kız öğrenci evi ya da Edirne de öğrenci yurtları hangileridir, Edirne de öğrenciler nerede kalır sorularının tek bir cevabı var; Sinem Kız Öğrenci Evleri…

sinem

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Sinem Kız Öğrenci Evleri 30 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.383 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KIZ YURTLARI EDİRNE KIZ YURTLARI

14 Ekim 2013, Pazartesi

SİNEM KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ SİNEM KIZ ÖĞRENCİ EVLERİ

31 Temmuz 2013, Çarşamba

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle