FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1. Murat Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 26 - Edirne
Telefon : 0 284 212 01 30 - 0 549 321 22 24 - 0 541 321 22 23
Üyelik Tarihi : 08 Ekim 2013

toplusms

Peköz Apart

 

PEKÖZ APART

2013 yılında öğrencilere en iyiyi sağlamak amacıyla kurulan Peköz Apart sizler için her şeyi kolaylaştırıyor.

Peköz Kız Öğrenci Apartı  deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış yeni binası ile Edirne’de öğrenim gören kız öğrenciler için otel konforu ve ev rahatlığını bir araya getiriyor…

Güven ve huzurun hakim olduğu bu büyük ailede 7/24 güvenlik hizmeti ile yaşam günün 24 saati devam etmektedir.

Odalarımızın tamamı güneş almakta ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde özenle 1. kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır.

Lüks odalarımızda bazalı yatak, çalışma masası, elbise dolabı, komidin, mutfak, banyo ve wc bulunmaktadır.

Konumu itibari ile Trakya Üniversitesi Ayşekadın Kampüsüne 50 metre mesafede olup şehir içi minibüs hatları apartımızın önünden geçmektedir.

Peköz Kız Öğrenci Apartı olarak amacımız öğrencilerimizin üniversite yılları boyunca hayatlarına birer çözüm ortağı olarak dahil olmak ve onlar için aile sıcaklığını aratmayacak güvenli, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmaktır.

MAKALE

PEKÖZ APART

Edirne kız öğrenci apart sektörüne hızlı bir giriş yapan Peköz Apart, öğrencilerimizin ve ailelerinin hiçbir endişeye yer bırakmayacak güven duygusu içinde barınmalarını sağlamak üzere yola çıktı. Öğrencilerimizin kendisini aile ortamındaki gibi güvende ve huzurlu hissetmesi için gerekli şartları en iyi biçimde oluşturan Edirne kız öğrenci apartı Peköz Apart, öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor ve öğrencilik hayatlarında en güzel hatıralarını biriktirmeleri için bütün kolaylıkları sağlıyor.

EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ APART

Öğrencilerinin başarısı ve istikbaline seçkin imkanlar sunarak katkıda bulunan Peköz Apart, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir kız öğrenci apartı olma vizyonuyla hareket ediyor ve barınmadan ibaret olmayan misyonuyla, öğrencilerimizin kent yaşamına kolayca adapte olmalarını sağlıyor. Edirne kız öğrenci apart sektörüne getirdiği yeni soluk, Peköz Apartı Edirne’nin en gözde kız apartı yapacak gibi gözüküyor. Edirne kız öğrenci apartı kategorisinde zirveye oynayan Peköz Apart, merkezi konumuyla öğrencilerin ulaşım zorluklarını ortadan kaldırıyor, güvenlik hizmetleriyle hem öğrencilerin hemde velilerin yüreğine su serpiyor. Peköz Apart, 5 tip oda seçeneğiyle öğrencilerinin istediği odada konaklamasını sağlıyor.

Edirne kız öğrenci apart denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Peköz Apart’ın her odasına klima bulunuyor. Edirne’nin kuru soğuğunda, öğrencileri ısıtıyor, Edirne’nin kavurucu sıcağında öğrencilerini serinletiyor. Öğrencilerini mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye hazır eden Peköz Apart, sınırsız wifi hizmeti veriyor ve öğrencilerine özel fitness salonuyla spor kültürünü aşılıyor. Edirne Peköz Apart, öğrencilerinin üniversite yılları boyunca hayatlarına birer çözüm ortağı olarak dahil olmaya çalışıyor ve onlar için aile sıcaklığını aratmayacak güvenli, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturuyor.

EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ APARTI ARAMALARINIZI PEKÖZ APART’TA SONLANDIRACAKSINIZ.

pekoz-apart

http://www.pekozapart.com/

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Peköz Apart 08 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.794 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KIZ APARTI EDİRNE KIZ APARTI

8 Ekim 2013, Salı

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle