FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mahallesi Ekol Hastanesi Yanı No:1 EDİRNE
Telefon : 0284 236 99 96 0549 496 66 67
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2014

toplusms

Özel Mobilya

Özel Mobilya

ozel-mobilya

 

Edirne Mobilya, Koltuk Takımı, Yatak Odası, Genç Odası, Mobilya, Köse Koltuk Takımı

Misyonumuz

mobilya-edirneMüşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan,yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen firmamız için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir.

 

KALİTEYİ SİZLERE YAŞATMAK ADINA

edirne-mobilya-yemek-odasiBütün mobilya ve aksesuarları tasarımımızda önceliğimiz kalitedir. Siz değerli müşterilerimizin en rahat şekilde ürünlerimizden faydalanmasını sağlamak bizler için zevk kaynağıdır.
Müşteri Memnuniyeti
Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Özel Mobilya, yurt içi ve yurt dışında, modern ve şık ürünlerini beğeni düzeyi yüksek müşterileri ile buluşturur. Hitap ettiği grubu çok iyi tanıyan Özel Mobilya, aynı zamanda müşteri grupları tarafından da iyi tanınır. Markanın tasarım tarzını ve kalitesini çok iyi bilen, bilinçli tüketiciler tercihlerini Özel Mobilya’dan yana kullanır.

Esnek Üretim
edirne-mobilya-takimlariÖzel Mobilya, gerçek anlamda ‘esnek’ üretim kabiliyetine sahip ender mobilya firmalarından biridir.Özel Mobilya ürünlerinin büyük bölümü ölçü ve parça sayısı belirlenebilen değişken modüllerden oluştuğu için, tasarım ekibimiz ile birlikte, ürünleri adeta yeniden yaratabilirsiniz. Bu sayede, evinizin yerleşimine, büyüklüğüne, kendi ihtiyaç ve isteklerinize özel ürünler talep edebilirsiniz.Özel Mobilya’yı tercih ettiğinizde, fabrika ya da showroom deposunda bekleyen herhangi bir ürüne değil, sizin için özel olarak üretilmiş, mekânınıza göre yeniden şekillendirilmiş, ekonomik ve eşsiz ürünlere sahip olursunuz.

 

 

Satış Sonrası Hizmetler
edirne-mobilya-takımÖzel Mobilya’nın müşteri hizmetlerindeki bu ilgi ve özen, satış işlemi ile de bitmez. Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Özel Mobilya’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. Ürünlerine ömür boyu sahip çıkar ve ürünlerinin kullanıcılarıyla da bağlarını sürdüren Özel Mobilya’da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.
Örneğin, hâlihazırda Özel Mobilya ürünlerini kullanan ve taşınacak olan müşterilere demontaj ve montaj hizmeti sunulur. Düşük bir hizmet bedeli karşılığında, Özel Mobilya’nın uzman personeli tarafından, ürünler sökülüp müşterinin yeni evinde yeniden monte edilir. Güvenli olarak ve hiçbir zarar görmeden, sağlıklı bir şekilde kullanıma sunulur. Özel Mobilya’nın müşteri ilişkileri “ömür boyu iletişim” ilkesi üzerine yapılandırılmıştır.

Edirne Özel Mobilya Yılların deneyimini ile hizmetinizde.

Edirne Özel Mobilya Koltuk takımı Kampanya 1.999 tl

Edirne koltuk takımı, Evlerin yeni neşesi… Oval hatları ve canlı renkleriyle Özel Mobilya  Koltuk Takımıları, neşe dolu bir evin kapısını sizlere açıyor. Bel minderi ve kırlentlerle ayrı bir havaya bürünen koltuk takımı berjerleriyle de göz kamaştırıyor.

Edirne Koltuk Takımı, Edirne Yatak Odası, Edirne Genç Odası,Edirne Mobilya,Edirne Köse Koltuk Takımı
edirne-mobilya-oda-yatak edirne-mobilya-yatak-odasi edirne-mobilya-yatak-ozel-odasi edirne-yatak-mobilya-odasi edirne-yatak-odası-mobilya edirne-yatak-odasi-mobilya-ozel
mobilya-kose-koltuk-edirne edirne-kose-koltuk edirne-kose-koltuk-mobilya edirne-mobilya-koltuk-kose edirne-mobilya-kose-koltuk kose-koltuk mobilya-edirne-kose-koltuk mobilya-edirne-mobiya

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya, Mutfak kategorisinde bulunan Özel Mobilya 02 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.938 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle