FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni Sanayi Sitesi 8 C Blok No 9 Edirne
Telefon : 02842362604
Üyelik Tarihi : 11 Temmuz 2013

toplusms

Öz Trakya Grup

ÖZ TRAKYA GRUP

Öz Trakya Lpg Mermer Mobilya

 

ÖZ TRAKYA GRUP

Edirne’de hizmet veren Öz Trakya Grup, LPG, Mermer ve Mobilya sektörüne adını yazdırarak Edirne Halkı’nın ihtiyaçlarını karşılıyor. Öz Trakya Grup’un bünyesinde satılan LPG, Mermer ve Mobilya ürünleri, hayatınızı kolaylaştıracak ince unsurları sizin için düşünüp tasarlıyor ve Edirneli’lerin hizmetine sunuyor.

Sıvılaştırılmış petrol gazı olarak bilinen LPG’yi evlerinizde ve araçlarınızda kullanmanızı sağlayan Öz Trakya Grup, Mermer ve Mobilya sektöründede çalışmalarını sürdürerek Edirne’de çoklu hizmet veren ender firmalardan biri haline geliyor.  Öz Trakya Grup yetkilileri mermer kullanımının önemli bir kriter olduğu görüşünü benimseyerek mermer kullanan firmaların satış potansiyllerinin artacağını düşünüyor ve  mermer sektöründeki hizmetlerine nefes kesmeden devam ediyor.

Edirne’de yürüttüğü çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam eden Öz Trakya Grup, mobilya sektöründe de Edirneli’lerinbeklentilerini karşılayamaya ve yaşam alanlarını hayal edilen ölçülerde değiştirmeye imkan veriyor. Birbirinden çeşitli faaliyet alanlarıyla Edirne‘de ki firmalar arasından sıyrılıp, Edirne’de köklü firmalardan birine dönüşen  Öz Trakya Grup, eksiksiz hizmet anlayışıyla Edirne Halkı’nın vezgeçilmez adresi haline geliyor. Sektöre adını kalın harflerle yazdıran Öz Trakya Grup, sizin için çalışıyor, sizlerin beklenti ve istekleri doğrultusunda şekilleniyor.

Edirne mermer, Edirne Lpg ve Edirne Mobilya sektörüne adını yazdıran Öztrakya Grup, sizler için hizmet vermeye devam ediyor.

ÖZTRAKYA

FaceBook Twitter

Firmalar, Lpg Sistemleri, Mermerciler, Mobilya kategorisinde bulunan Öz Trakya Grup 11 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.396 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE LPG MERMER EDİRNE LPG MERMER

7 Ekim 2013, Pazartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle