FİRMA BİLGİLERİ

Adres : B. Şehsuvar Mah. İnönü Cad. No. 68 EDİRNE / Uzunköprü
Telefon : 02845134422
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 20 Temmuz 2013

toplusms

Olcay Galeri Uzunköprü

UZUNKÖPRÜ OLCAY GALERİ

Her nevi traktörünüz değerinde alınır satılır.

OLCAY GALERİ-MAKALE

Yaşadığımız teknoloji çağının getirmiş olduğu gereklilikler ile, elektronik ticaret anlayışını benimseyip özümseyerek siz müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi fiyat garantisiyle vermeyi amaçlayan Olcay Galeri, traktör ve traktör yedek parça sektöründeki deneyimlerini kullanımınıza sunuyor. Sektöründe rakip tanımayan Olcay Galeri, çeşitli ürünleri güvenilir hizmet ve kalite standartları çerçevesinde hizmetinize sunuyor.

Teknolojik yenilikler ve projeler ile pazarda kurumsal, öncü ve rekabetçi olarak akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen Olcay Galeri, tüm firmaların kendisine referans alacağı traktörleri ve hizmeti ile rekabet üstü bir konumda olmayı hedefliyor. Olcay Galeri, üstünkaliteli traktörleriyle, tarım ve çiftçiliğin kalitesini arttırmayı, ekonomik ve verimli hale getirmeyi amaçlayarak, sorunsuz ve kesintisiz servis – garanti hizmetiyle, çiftçinin harcadığı emeğinin karşılığını alabileceği, kalite, güç ve tasarrufu bir arada sunabilen bir misyonu benimsiyor.

Olcay Galeri, çiftçinin birçok ihtiyacını karşılayan ve traktör sektöründeki hizmetleriyle her geçen gün büyümeyi hedefleyen bir firma olarak Uzunköprü galerilerinden biri olarak  hizmetlerine devam ediyor. Uzunköprü oto Uzunköprü traktör arayışlarının sonlandığı adres olan Uzunköprü Olcay Galeri,  Uzunköprü Traktör sektörünün bir numaralı markası olmaya devam ediyor.

olcay

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Zirai Aletler kategorisinde bulunan Olcay Galeri Uzunköprü 20 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.990 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

UZUNKÖPRÜ TEKNİK SERVİS UZUNKÖPRÜ TEKNİK SERVİS

9 Ekim 2013, Çarşamba

Olcay Galeriden 77 model John Deere Olcay Galeriden 77 model John Deere

24 Temmuz 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle