FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Barutluk mah. Kiyik Cad. Kiyakbaba Camii Yagveren Apt. No: 127 EDİRNE
Telefon : 0284 212 10 70
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2013

toplusms

Modern Yapı

MODERN YAPI

Laminat Parke, Mutfak, banyo dolabı, celik kapı, amerikan kapı, ic mekan kapıları mevcuttur. Size özel tasarımlar, hayalinize göre uygulama yapılmaktadır.

MODERN YAPI- MAKALE

Kurulduğu günden bu güne projelerin hazırlanmasından başlayarak tasarım aşamasına kadar her detayı yüksek kalite anlayışıyla gerçekleştiren Modern Yapı, tüm projelerin ekonomik, estetik ve emniyetli döngüsünü sağlayarak hizmet veriyor. Çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefleyen Edirne Modern Yapı, değişen ve gelişen yapı sektörünün ve müşteri beklentilerinin karşılanması için ekibinin eğitim ve gelişimi için her türlü yatırımı yapıyor.

Sektöründe aranılan isimlerden biri olarak, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleri ve tecrübesiyle, üstlendiği tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek, en mükemmel sonuca ulaşmayı hedefleyen Modern Yapı Edirne’de laminat parke,  Edirne mutfak dolabı, Edirne de banyo dolabı, Edirne de çelik kapı, Edirne amerikan kapıve Edirne de iç mekan kapılarını hayal ettiğiniz şekilde evinize işliyor. Alanında büyük bir bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Edirne Modern Yapı, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtarak, minimum maliyet ve kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti sağlıyor.
Modern Yapı’nın oluşturmuş olduğu kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde, müşteri ve mevzuat şartlarına tam uygunluğu, hız ve güvenilirlik kalite yönetimini tüm faaliyet alanlarında göstererek Edirne’de yapı sekörünün her geçen gün büyüyen ve vazgeçilmez adresi olmasında büyük rol oynuyor.

modern

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Yapı Market kategorisinde bulunan Modern Yapı 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.076 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE ÇELİK KAPI EDİRNE ÇELİK KAPI

14 Ekim 2013, Pazartesi

Modern Yapı Modern Yapı

27 Temmuz 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle