FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1. Murat Mahallesi Güngör Mazlum Caddesi Serhat Sitesi C Blok No :11 Diş Hastanesi Karşısı Edirne
Telefon : 02842144118
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 23 Temmuz 2013

toplusms

Mikro Market ve Cafe

MİKRO MARKET VE CAFE

Yeni ve kendine özgün sistemiyle öğrencilerin vazgeçilmez yerlerinden biri olan Mikro Market ve Caf’de fast food hizmetlerimiz bulunmaktadır. Mikro Market ve Cafe, telefon siparişlerini de alıyor.

Yemyeşil bahçemizde keyif yapmaya bekleriz…

MİKRO MARKET VE CAFE

Edirne‘de hizmet veren Mikro Market ve Cafe, yeni ve kendine özgü duruşuyla özellikle Trakya Üniversitesi öğrencilerinin gözde mekanı olmuş durumda. Çeşitli ürünlerinin bulunduğu marketi vefast food hizmetiyle Edirneli’lerin yeni adresi Mikro Market ve Cafe, müşterilerinin sorularına ve ihtiyaçlarına cevap vermek, onları memnun etmek için çalışıyor. Marketçilik ve Gıda sektöründe aradığınız güveni ve kaliteyi bulacağınız Mikro Market ve Cafe, pazarcıları bile kıskandıracak tazeliği raflarında bulunduruyor.

Mikro Cafe’nin yemyeşil bahçesinde içeceğiniz keyif çayı günün yorgunluğunu üstünüzden atmanıza yardımcı olacak, huzurlu ve kendine has atmosferinde keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak. Birbirinden lezzetli fast food ürünleriyle damakları tatlandıran Mikro Cafe, telefonla sipariş alarak müşterilerine kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz zamanda ve saatte sipariş verebileceğiniz Mikro Market ve Cafe, müşterilerine güleryüzlü ve güvenilir bir hizmet sunarak güvenini kazanıyor.

MİKRO

 

Edirne de market, Edirne de cafe, Edirne de fast food ürünleri ve Edirne de telefonla yemek sipariş hizmetleri veren Mikro Market ve Cafe, ihtiyaçlarınızı anında kapınıza getiriyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Marketler kategorisinde bulunan Mikro Market ve Cafe 23 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.140 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Mikro Market Çok Yakında Mikro Market Çok Yakında

25 Temmuz 2013, Perşembe

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle