FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah. Dr Ahmet Zafer sok. Cumhuriyet Polis Karakolu Karsisi No:38 EDİRNE
Telefon : 0284 235 90 26 -- 0507 499 22 78
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 13 Ağustos 2013

toplusms

Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu

MELTEM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU

24 Saat sıcak su, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çamaşır ütü hizmeti, internet bağlantısı, telefon hizmeti, televizyon ve dinlenme odası, kaloriferli ısınma, kişiye özel çalışma masası, her odada tuvalet&banyo, 24 saat güvenlik, hafta içi 23.00, hafta sonu 23.30’a kadar kontrollü giriş çıkış, giriş çıkışlarda özel parmak izi okuma sistemi, 24 saat ücretsiz çay kahve servisi, akşam yemekleri evinizi aratmayacak türden, sabah kahvaltıları açık büfe, 24 saat çamaşır makinası kullanma imkanını bizde bulmanız mümkün..

MELTEM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU

Edirne’de hizmet veren Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu, Edirne’de okuyan kız öğrenciler için ikinci bir ev olma özelliği taşıyor. Sıcak kanlı personeli, cana yakın yöneticileri ve evinizde hissedeceğiniz konforuyla Edirne Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu, öğrencilerin güzel anılar yaratmaları ve o anıları yaşatmaları için çalışıyor.
Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu, öğrencileri yemek yapma zahmetinden kurtararak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yapıyor. Edirne Meltem Kız Öğrenci Pansiyonları, çamaşır ve ütü hizmeti, internet bağlantısı, telefon hizmeti, televizyon ve dinlenme odası, kaloriferli ısınma, kişiye özel çalışma masası ve her odaya ait wc&banyo hizmetlerinin yanı sıra, 24 saat güvenlik hizmetiyle öğrenci ailelerinin gözünü arkada bırakmıyor.

EDİRNE’DE PANSİYONLARIN EN BÜYÜK MARKASI…

Meltem Kız Öğrenci Pansiyonları parmak okuma sistemiyle çalışıyor ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınmaması adına önlemini baştan alıyor. Kız öğrenci pansiyonları arasından sıyrılan Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu öğrencilerine 24 saat, ücretsiz çay kahve hizmeti sunarak kaleyi içten fethediyor. Ailelerin evlatlarını güvenle emanet edeceği, Edirne Kız Öğrenci Pansiyonlarının rakipsiz ismi Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu anne yemeklerini aratmayacak yemek servisleri ile sizi evinizde hissettiriyor. Aile ortamını yaşayacağınız ve geldiğiniz takdirde pişman olmayacağınız Meltem Pansiyon, eski öğrencileriyle birlikte yeni misafirlerini bekliyor.

meltem

FaceBook Twitter

Firmalar, Yurtlar kategorisinde bulunan Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu 13 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.672 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu Meltem Kız Öğrenci Pansiyonu

14 Ağustos 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle