FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kocasinan Mah. Ahmet Çaliskn Cad. No:4 Binevler Edirne
Telefon : 02842352244
Üyelik Tarihi : 31 Ağustos 2014

toplusms

Marmara Mobilya

marmara-mobilya-edirneMARMARA MOBİLYA

Marmara mobilya; İPEK ve ÖZDİLEK markalarının ürün gruplarını en seçkin aksesuar tasarımlarıyla birleştiriyoruz. Çağdaş ve farklı konseptimizle mobilya mağazacılığına yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Politikamız en uygun fiyatta, en kaliteli ürün ve en son trend modelleri bir araya getirmek. Amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekonomik, modern ve fonksiyonel ürünlerle sizleri buluşturmaktır. Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile devamlı kendimizi yenilemektir.

MARMARA MOBİLYA

edirne-marmara-mobilyaEdirne Marmara Mobilya, kurulduğu günden itibaren alışılagelmişin dışında dayanıklı, konforlu, kaliteli ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen moda anlayışına paralel olarak tasarımlarını yenileyen Edirne Marmara Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor. Özdilek ve İpek Mobilya’nın ürünlerini de bünyesinde barındıran Marmara Mobilya, mobilya sektöründe devleşmiş markaları en iyi seçenek ve en uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor. İstediğiniz konsepte, renkte, ağaç kalitesinde ürün seçeneğini sahip olabileceğiniz bir mobilya mağazası. Hayalinizi gerçeğe dönüştürme imkanına sahip olabileceğiniz mobilya mağazası Marmara Mobilya mağazası. Eviniz, iş yeriniz, yazlığınız sizin zevkinize göre yerleştirmek isteyeceğiniz en özel mekanlardır. Yaşam alanlarımızdır. Ergonomik, fonksiyonel, şık tasarımlarla hayatınızı dilediğiniz güzellikte yaşayın.

mobilya-marmara-edirneEdirne mobilya sektörünün devi Marmara Mobilya kaliteli, rahat, kullanılabilirliği kolay malzeme seçenekleriyle son moda ürünleri müşterilerine sunuyor. Edirne‘de mobilya sektörünün öncülerinden Marmara Mobilya, sürdürülebilir değer yaratmak için, güçlü ve güvenilir bir marka olup her konuda müşterilerine fayda sağlamayı amaçlıyor. Aldığınız bir yatak bir koltuk takımı değil sadece. Beden sağlığınız için rahatlığınız için yaptığınız seçimlerdir. Konforunuza, rahatlığınıza, sağlığınıza değer veren sizi sizden önce düşünen mobilya mağazası Edirne Marmara Mobilyadır.

Etiksel davranışları ve sorumluluk bilinciyle davranıp değerlerini,  ilkelerini hayatın her alanında yaşatıyor. Müşterilerinin isteklerini ürünlerini ile entegre edip hayata değer katıyor. Edirne mobilyaEdirne mobilyacı ve Edirne mobilyacılar arayışlarınız Marmara Mobilya’da son bulacaktır. Marmara Mobilya yaşam alanınıza değer katmak için çalışmaya, sektöründe öncü marka olmaya devam ediyor. Aradığınız en yeni ürünler ise sizin de adresiniz Marmara Mobilyadır.

mobilya-edirne-marmaraEdirne yatak odası, Edirne salon takımlarıEdirne oturma grupları ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Marmara Mobilya, Edirne mobilya sektöründeki sağlam duruşuyla müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Takım dışında almak istediğiniz masa, sandalye, zigon gibi ürünlerde de çeşit, renk ve ödeme seçenekleriyle müşterilerine hizmet veriyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Marmara Mobilya 31 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.612 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle