FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şükrüpaşa Mah. Raif Ocak Cad. Celal Yapı A Blok No:14 Edirne
Telefon : 0284 212 00 81 - 0542 790 19 38
Üyelik Tarihi : 30 Ekim 2013

toplusms

Lux Doğal Temizlik


edirne temizlikLüx Doğal Temizlik
 2012 yılı Ağustos ayında ev temizliği sektörüne yenilik ve profesyonellik getirmek adına kurulmuştur. Edirne ilinin en profesyonel ve kabiliyetli temizlik kadrosunu kurabilmek adına var gücüyle çalışmış, müşteri memnuniyetini dikkate alan bir düşünce yapısıyla faaliyet göstermektedir.2012 yılı Ağustos ayı itibariyle kurulduğu günden bugüne tam  260 ev, inşaat sonrası ev temizliği yapan şirketimiz, sektöre kayıtlı çalışan istihdamı, makinalı ev temizliği, yoğun ve çok özel ev temizlik hizmetleri, temizlik garantili hizmetler gibi yenilikler getirmiştir. Tüm çalışanlarını ciddi bir eğitim ve istihbarat sürecinden geçiren firmamız Ev Temizliği sektöründe bir konuya öncü olmuştur, olmaya da devam edecektir. Temizlik hizmetimiz başladığından itibaren doğal temizlik malzemeleri ile ev temizliği hizmetinin yanı sıra, ev temizliği hizmeti esnasında kullanılan tüm ekipmanları da şirketimiz tarafından sağlanması ve ekibimizin yeme içmesini şirketimiz tarafından karşılanması gibi bir yeniliği daha kazandırmıştır. 2013 yılı basında ise nanoteknolojik  temizlik ürünlerinin ev temizliğinde kullanılması, barkod sistemiyle  abone ve sistem takibi, 3G görüntülü takip sistemiyle personellerin evlerde online denetlenmesi gibi yeniliklerle ilgili hazırlıklar sürdürülmektedir. Ayrıca 2013 yılı sonunda Edirne ili sınırları dışında da Lüks Temizlik faaliyet gösterecektir.

 

temizlik şirketi     edirne temizlik şirketi      edirne temizlik

 

“TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ “

08.30-17.30 saatleri arasında iki bayan personel tarafından genel temizlik ve buhar makinası ile duvar temizleme hizmeti verilirken, gün içersinde bir bayan destek personeli tarafından karcher halı ve koltuk temizleme makinası ile en fazla 10 adet halı ve 2 takım koltuk temizleme işlemleri gerçekleştirilir.

Kapsam Dışı Haller: Bu Hizmet türünde Dolapici düzenleme ve temizliği, Avize ve Gümüş parlatma, ütü işlemi,perde yıkama-asma hizmetleri kapsam dışıdır.

YAPILIŞ ŞEKLİ:

 • -Evin tüm cam temizlik işlemi:cam denizlikleri ve çerçeveler
 • -Tüm sert zeminlerde silme işlemi
 • -Halıların ve koltukların karcher halı ve koltuk temizleme makinası ile temizlenmesi
 • -Evdeki tüm toz alma işlemi
 • -Varsa evdeki tüm resim çerçevelerinin toz alma işlemi
 • -Mutfak fayansları ve tezgah üzeri silme işlemi
 • -Ayınlatma anahtarlarının silme işlemi
 • -wc klozetleri yıkama ve ovma işlemi
 • -Küvet,duşakabin yıkama ve ovma işlemi
 • -Lavabo yıkanma ve ovma işlemi
 • -Aynaların silme işlemi
 • -Dolaplarınızın dış yüzeylerinin silme işlemi çekmeceler dahil
 • -Banyo fayanslarının silme işlemi
 • -Daire iç kapılarının silme işlemi
 • -Buhar makinası ile duvar silme

NOT: Firmamız rezervasyon sistemiyle çalışmaktadır. Temizlik ücretinin tamamı rezervasyon yaptırılan güntemizlikgenel içerisinde alınmaktadır.

OFİS TEMİZLİĞİ

Bir personelimiz tarafından ofisinizdeki rutin genel temizlik hizmetleri verilmektedir.Tek seferlik hizmetler için lütfen danışmanlarımızla irtibata geçiniz.

Spesifik Temizlik Hizmetleri

BUHARLI DUVAR TEMİZLİĞİ

Buhar makinası ile sadece oturulan bir evin tüm duvarlarının temizliği yapılır. Bu hizmette Duvar temizliği dısında hiç bir hizmet verilmemektedir. 180 metrekareye kadar olan daireler için fiyatı 130 TL dir.

NOT: Firmamız rezervasyon sistemiyle çalışmaktadır. Temizlik ücretinin tamamı rezervasyon yaptırılan gün içerisinde alınmaktadır.

koltukKOLTUK YIKAMA TEMİZLİĞİ

 

 • -Yerinde koltuk yıkama temizliği bir personelimiz tarafından yapılmaktadır.
 • -Koltuk yıkama makinası ve özel leke çıkarıcı deterjan(TSE belgeli) kullanılarak sulu sistemle gerçekleştirilmektedir.
 • -Deri koltuk takımlarınız buhar makinası ile temizlenmektedir.

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ

Saat 09.00-18.00 saatleri arasında firmamıiz tarafindan yapılan ücretsiz ekspertiz sonucunda belirlenen sayıda temizlik personelimiz evin tüm inşaat sonrası temizliğini en ince ayrıntısına kadar yerine getirir. Bu temizlik hizmeti garantili şekilde yapılmakta olup, temizlik işlemi sonunda ev oturtulacak hale getirilmektedir, temizlik esnasında kullanılan tüm temizlik malzemeleri eksiksiz olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler 1. Sınıf malzeme olmakla beraber, personelimizin yemekleri de bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu hizmetimizin içerisinde ayrıca taşınma günü yardımcı personel hizmetide sağlanmaktadır; evin inşaat sonrası temizliği tamamlandıktan sonra, müşterimizin Eve taşınma gününde 1 temizlik personelimiz, taşınma esnasındaki oluşan kirin temizliği, dolap yerleştirme,yerleşme noktasında ev Hanımına yardımcı olma görevlerini yerine getirmektedir.( eşya tasıma işlemi hariç). Bu hizmetten yararlanacak müşteriler,taşınma gününü firmamıza 3 iş günü öncesinden haberdar etmek durumundadirlar.

VİLLA TEMİZLİĞİvilla

Villa temizliği alanında hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sekteründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.Edirne’nin hemen her bölgesinde birçok villanın inşaat sonrası temizliklerini başarı ile tamalayıp teslim etmiştir. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz.

 

 

edirne temizlik firmaları

 “LÜX DOĞAL TEMİZLİĞİN

   AVANTAJLARI”

1.Yukarıdaki tüm temizlik işlemlerinde kartek temizlik robotu ,organik konsantre genel temizleyici(Ersağ doğal temizlik ürünleri),1 adet yüzey temizleyici sünger,cam bezi,toz bezi,mikrofiber bez, mutfak temizleme kovası firmamız tarafından sağlanmaktadır.Bu sağlanan materyaller her temizlik başı size 20 tl tasarruf imkanı sağlamaktadır.

2.Kartek temizlik robotu evlerinizde bulunan standart bir elektrikli temizleyiciye göre tam 30 kat daha etkin temizlik yapmaktadır. Bu nedenle evlerde kartek temizlik robotu kullanmak mite, zararlı bakteriler vb.. gibi insan sağlığına zarar veren mikropların öldürülmesinde en etkili yöntemdir.

3.Evlerde kullanmış olduğumuz deterjanların tamamı organik ürünlerden oluşmaktadır. Oysaki kimyasal deterjan ürünleri belli bir dönem sonra evlerde toz halini almaktadır ve insanlar nefes yoluyla bu kimyasalları solumaktadırlar ve bu da zaman içerisinde astım,bronşit,yorgunluk vb.. rahatsızlıklar meydana getirmektedir.Kullanmış olduğumuz Ersağ doğal temizlik ürünleri uluslar arası birçok testten geçmiş ve bu testler sonucunda insan sağlığına hiçbir zararının olmadığı tespit edilmiştir.

4.Ev temizliğinde kullanılan tüm temizlik personelimiz sgk güvencesi altındadır. Bu nedenle evlerinizde meydana gelebilecek her türlü iş kazasında firmamız sorumludur. Oysaki kayıt dışı personel kullanımı büyük kazalarda 200.000 tlden fazla tazminat durumu ortaya çıkarmaktadır ve bundan bizzat ev sahibi sorumludur

5.Tüm temizliklerimiz garantili olup herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda ekspertiz yapılarak olumsuz bir rapor çıktığı takdirde temizlik hizmetiniz telafi edilmektedir. Bu nedenle lüx doğal temizlikten alınan bir hizmette mesuliyet karmaşası yoktur. Olumlu veya olumsuz tüm mesuliyet Lüx Doğal Temizliğe aittir.

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Temizlik Hizmetleri kategorisinde bulunan Lux Doğal Temizlik 30 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.457 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle