FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Kiyik Cad. Meydan Mahallesi no:77 Edirne
Telefon : 0284 212 75 41-- 0538 662 77 51
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 13 Ağustos 2013

toplusms

Kıyık Et Lokantası

KIYIK ET LOKANTASI

Edirne’de Kıyık Caddesi‘nde yıllardır hizmet veren Kıyık Et Lokantası, köklü geçmişi, yılları aşkın tecrübesi, profesyonel kadrosu ve lezzetli yemekleriyle Edirneli et severlerin gözdesi olmuş durumda. Edirne’de  Et ve et ürünleriyle oluşturabilecek tüm lezzetleri tecrübeyle harmanlayan, üstüne lezzet serpen Edirne Kıyık Et Lokantası, kaliteli ürünlerle hazırlanmış yemeklerini kusursuz hizmet anlayışıyla birleştirerek müşterilerine sunuyor.

Her damağa uygun tatlarıyla, her bütçeye uygun seçenekleri ve çeşitleriyle Edirne’li et severlerin vazgeçilmez adresi Kıyık Et Lokantası, et’i eşsiz lezzet ve keyif harmonisiyle harmanlayarak sunuyor. Edirne Lokantacılık sektöründe lezzet rüzgarları estiren Kıyık Et Lokantası, Edirne’de et yemeklerini güvenle yiyebileceğiniz nadir yerlerden biri. Edirne’de et yemekleri, Edirne’de ızgara servisleriyle hizmet veren Kıyık Et Lokantası, eğlence müdavimlerinin de vazgeçilmez adresi oluyor. Edirne’de meyhane arayışınıza son veren Kıyık Et Lokantası ve Meyhane, Edirne havalarıyla eğleneceğiniz keyifli zamanlar vaat ediyor.

Edirne’de “et”e ismini veren ilk ustalardan olan ALİ İLTE,   haklı ününü öncelikle etleri kendisinin bizzat seçmesi ve özel yöntemlerle dinlendirip terbiye ederek uygun koşullarda pişirmelerine borçlu olduğunu söylüyor.  Sizde vakit kaybetmeden Kıyık Et Lokantasına gidin ve zor unutacağınız tatların keyfini çıkarın.

kıyık

 

 

 

 

Sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilen güvenilir et ve et ürünleriyle, ailenizle, dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz nezih bir ortam sunuyor.

FaceBook Twitter

Et & Et Ürünleri, Firmalar, Gıda Maddeleri kategorisinde bulunan Kıyık Et Lokantası 13 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.901 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle