FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Keşan Kipa Avm. İspat Cami Mahallesi Akıncı Sokak No:3/5 Keşan/EDİRNE
Telefon : 0284 715 30 07
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 06 Ağustos 2013

toplusms

Hummel

HUMMEL

1923’de kurulan ve dünyadaki en eski takım sporları markalarından birisi olarak Hummel, İngiltere, İtalya, Fransa, İsviçre, Almanya, Kanada, Japonya gibi toplam 40 ülkede 150 mağaza ve binlerce satış noktasıyla hizmet veriyor. Türkiye’de de hizmet evren ve son yıllarda güçlü bir müşteri potansiyeline ulaşan Hummel, Keşan’da da açıldı.
Keşan Hummel, dünya devini arkasına alarak ve bir dünya devinin markalarını satarak Keşan giyim ve konfesksiyon sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Açıldığı günden itibaren boş kalmayan Keşan Hummel Mağazası, Hummel’ın birbirinden renkli, gösterişli ve şık ürünlerini Keşanlı’larla buluşturuyor. Spor ayakkabısından eşofmanına, tişörtünden montuna, yağmurluğundan tutunda botuna kadar herşey Keşan Hummel mağazasında beğeninize sunuluyor.

KEŞAN HUMMEL, KEŞAN GİYİM SEKTÖRÜNE YENİ BİR SOLUK GETİRDİ…

Keşan giyim sektörüne yeni bir soluk getiren Keşan Hummel, Keşan’da tekstil ve Keşan’da giyim sektörünün bir numaralı ismi olmaya aday…Keşan’da Hummel spor ayakkabı, Keşan’da Hummel tişört giymeyen kalmadı. Siz ne duruyorsunuz? Keşan Hummel mağazasına gidin ve hem şık hem de son moda giysilerden dilediğinizi seçerek dünyaca ünlü isimlerin severek giydiği Hummel rüzgarına katılın.

hummel

KEŞAN TEKSTİL GİYİM

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Tekstil & Giyim kategorisinde bulunan Hummel 06 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.781 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle