FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Demirciler Cad. 4/A KEŞAN
Telefon : 0284 714 11 28
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 06 Ağustos 2013

toplusms

Hotel Ürek

HOTEL ÜREK

24 saat sıcak su, 24 saat kesintisiz internet, açık büfe hizmeti, merkezi konum avantajıyla sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bıze uğramadan geçmeyin.

HOTEL ÜREK

Edirne’nin güzel ilçesi Keşan’da hizmet veren ve yıllardır ödün vermediği kalitesiyle Keşan’a yolu düşen herkese evindeymiş hissini yaşatan Ürek Hotel, muhteşem bir konaklama fırsatı sunuyor.
Son moda döşenmiş mobilyaları, kusursuz hizmet anlayışı ve sürekli modernize edilen yapısıyla Keşan Ürek Hotel, sizlerin istek ve beklentileri doğrultusunda şekilleniyor. Keşan otelleri arasından sıyrılarak kendine daha geniş vizyonlar yükleyen ve daima yenilenerek büyüyen Ürek Hotel, misafirlerine evinde gibi rahat ancak her zaman rastlanamayacak bir konfor sunuyor. Keşan’da açık büfe hizmetini en lezzetli yiyecekler eşliğinde sunan Hotel Ürek, damaklarınızı tatlandırıyor.

Keşan otelcilik sektörüne bambaşka bir anlayış katan ve sektöre adını yazdıran Keşan Ürek Hotel’in kapıları her zaman açık. Kafa dinlemek, dinlenmek ve kendinizi şımartmak istediğiniz her an ayaklarınız sizi Keşan Ürek Hotel’e getirecek. 24 saat sıcak su, 24 saat kesintisiz internet, açık büfe hizmeti, merkezi konum avantajıyla sizleri aramızda görmekten mutluluk duyan Ürek Hotel, misafirlerini ağırlamaktan ayrı bir keyif alıyor.

KEŞAN’DA OTEL ARAMAYIN…

Keşan’da otel arayışınıza son vermeyi hedefleyen Keşan Ürek Hotel, Keşan’daki oteller arasında zirveye oynuyor…

ürek

FaceBook Twitter

Firmalar, Otel kategorisinde bulunan Hotel Ürek 06 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.151 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle