FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Iskoç Camii Mah.Kurtuluş Cad. No.85 KEŞAN/EDİRNE
Telefon : 02847122042
E-Posta : -
Üyelik Tarihi : 14 Ağustos 2013

toplusms

Ekm İnşaat

EKM İNŞAAT

Keşan’ın köklü inşaat firmalarından biri olan EKM İnşaat, Keşan’da birçok konut ve işyeri projesi tamamlayarak sektördeki adını ve yerini sağlamlaştırıyor. Güçlü mimari kimliğiyle, farklı konseptlerde büyük kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen EKM İnşaat, müşteri memnuniyetini yakalamak ve kalıcı dostluğa dönüştürmek, pazarlama, satış, üretim ve teslim sonrası yaşama kadarki süreçte, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet sunan EKM İnşaat, Keşan İnşaat ve Yapı sektöründeki yerini güvenle koruyor.
Keşan EKM İnşaat, hayal ettiğiniz yapıları gerçeğe dönüştürmekle kalmıyor, yaşam alanlarınıza şıklık katacak tüm yapı ürünlerini de hizmetinize sunuyor. Keşan inşaat sektöründe kendine kalıcı bir yer edinen EKM İnşaat Keşan, bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu yere değer katmaya çalışıyor.
Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üreten ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet veren Keşan EKM İnşaat, teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmeye, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışıyor.
Keşan’da ev, Keşan’da arsa hizmetlerini EKM İnşaat güvencesiyle veriyor. Keşan inşaat ve Keşan Yapı sektöründe zirveye oynayan EKM İnşaat, müşterilerinin güvenini kazanmak için çalışıyor…

inşaat

 

FaceBook Twitter

İnşaat & Yapı Malzemeleri kategorisinde bulunan Ekm İnşaat 14 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.625 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle