FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sanayi sitesi 23.blok No:4 Keşan / Edirne
Telefon : 0284 712 29 72 - 0533 814 64 77
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 15 Ağustos 2013

toplusms

Citroen ve Peugeot Özel Servis

CITROEN VE PEUGEOT ÖZEL SERVİS

Citroen, Peugeot, Opel, Renault, Toyota, Honda
Oto bakım, motor, mekanik, elektrik, elektronik her türlü hizmeti burada sağlayabilirsiniz.
-İnci Akü-

CITROEN VE PEUGEOT ÖZEL SERVİS- MAKALE

Yalçın Çomak‘ın kurduğu ve Keşan’da hizmet veren Citroen ve Peugeot Özel Servis, dünyaca ünlü Citroen ve Peugeot markalarının bayiiliğini yapıyor. Keşan otomotiv sektöründe kendine kalıcı bir yer edinen firma, Keçan’da oto bakım sektöründe kendine yer bularak büyümeye devam ediyor.
Faaliyet alanlarında lider konuma gelmeyi hedefleyen Keşan Citroen ve Peugeot Özel Servis, hizmetlerinde kalite, güvenlik ve istikrarı sağlayarak dengeli bir biçimde kendini geliştiriyor.
Keşan’da Citroen, Keşan’da Renault, Keşan’da Opel, toyota, honda ve peugeot’un servis hizmetlerini yapan firma, bunun yanında Keşan’da Oto bakım, motor, mekanik, elektrik, elektronik hizmetleri de veren Keşan Citroen ve Peugeot Özel Servis, hizmette kalite ve dünya standartları ilkelerini temel alarak sektörde kalıcı bir yer edinerek başta Trakya’da daha sonra Türkiye’de köklü firmalardan biri olmayı hedefleyen firma, Keşan oto sektöründeki hizmetlerine devam ediyor.

KEŞAN’DA OTO VE OTO SERVİS ARAYIŞLARINA ÇÖZÜM…

Keşan Citroen, Keşan Renault, Keşan Opel, Keşan Toyota, Keşan Honda, Keşan Peugeot Keşan’da oto ve Keşan’da oto servis arayışlarınıza son buluyor. Keşan Citroen ve Peugeot Özel Servis, Keşan’da hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

citroen peugeot

FaceBook Twitter

Firmalar, Otomotiv ve Araç kategorisinde bulunan Citroen ve Peugeot Özel Servis 15 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.002 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle