FİRMA BİLGİLERİ

Adres : 1.Murat mah. Zübeyde Hanim cad. No:10 D:1 Palmiye cafe yanı, Daşkıran kırtasiye üzeri Edirne
Telefon : 0506 574 40 66
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 24 Ağustos 2013

toplusms

Kalimero Dans ve Animasyon

KALİMERO DANS VE ANİMASYON

Dans, drama, animasyon, düğün kareografisi hizmeti verilir.
Çocuk grupları da mevcuttur.
Öğrenci indirimimiz ve grup indirimlerimiz mevcuttur.

EDİRNE DANS EDİYOR, SİZLERİ DE BEKLİYORUZ.

KALİMERO DANS VE ANİMASYON- MAKALE

Kalimero Dans ve Animasyon, etkinlik organizasyonu alanında her türlü istek ve ihtiyacınıza yanıt verecek zengin portföyü ile Edirne‘de hizmet veriyor. İlgilendiğiniz alan ve kriterleri belirleyip, konusunda uzman ekiplerin görüş ve desteğini alarak kareografilerinizi şekillendirebileceğiniz Kalimero Dans ve Animasyon, Edirne  dans kurslarıyla hayatınızın ritmini bulmanıza yardımcı oluyor. Müziğe uygun dans kareografileri, deneyimli eğitmenleriyle dansın keyfini yaşayacağınız bir ortam sunan Kalimero Dans ve Animasyon, profesyonel dansçılar yetiştiriyor.
Edirne’de animasyonun tek adresi olan Kalimero Dans ve Animasyon, birbirinden çeşitli ve renki animasyon gösterileriyle unutulmaz açılışların altına imza atma şansını sunuyor. Profesyonellerin verdiği drama dersleriyle Edirne’de tiyatro ruhunu canlandıran Kalimero Dans ve Animasyon, geleceğin tiyatrocularını yetiştirmek için çalışıyor. Özel günleriniz için düğün kareografileri hazırlayan Edirne Kalimero Dans ve Animasyon, unutamayacağınız anların mimarlığını üstleniyor. Gerek yetişkinler, gerek öğrenciler gerekse çocuklar için eğlence dünyasının kapılarını aralayan ve Edirne’de sanatı eğlenceli bir hale getiren Kalimero Dans ve Animasyon, tüm Edirnelileri dansa davet ediyor. Eh, uzatılan eli geri çevirmek olmaz tabii.

EĞLENCELİ, YENİLİKÇİ…

Edirne Kalimero Dans ve Animasyon, organizasyonu kurarken müşterilerine daima iyi hizmet ve yenilikçi fikirlerle hizmet veriyor. Sektördeki trendleri yaratıcılıklarıyla harmanlayan Kalimero Dans ve Animasyon ekibi, profesyonel hizmet sunmayı amaç edinerek bireylerin ve organizasyonların etkinliğini artırmak amacıyla hareket ediyor. Edirne dans, Edirne drama dersleri, Edirne animasyon ve Edirne kareografinin tek adresi olan Kalimero, sizleride aralarına çağırıyor…
Edirne’de gerçekleştireceğiniz etkinliklerin tartışmasız adresi olan Kalimero Dans ve Animasyon, tüm Edirne’yi dans etmeye çağırıyor. Kalimero Dans ve Animasyon ile müziğin ritmine kapılarak içinizdeki dansçıyı ortaya çıkaracaksınız.

 

FaceBook Twitter

Dans Kursu, Firmalar, Özel Kurslar kategorisinde bulunan Kalimero Dans ve Animasyon 24 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.829 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle