FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Cinar Mahallesi, Esenler Caddesi 753 Sokak, No: 59 Bağcılar
Telefon : 05305480744
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Ocak 2019

toplusms

Işıktaş Oto Yıkama

Işıktaş Oto Yıkama

Bağcılar Oto Yıkama 

bagcilar-oto-yikamaBağcılar oto yıkama servisi, Işıktaş oto yıkama sizlere her zaman kaliteli ve samimi bir hizmet sunmaya çalışmaktadır. Oto yıkama sektöründe 10 yılı geride bırakarak kalitesini ve hizmet anlayışını sizlere sunmuştur. Firmamız bir aile firması olarak hizmet vermektedir. 

Işıktaş Oto Yıkama Hizmetlerimiz.

Pasta Cila, Detaylı Temizlik, Motor Yıkama, Oto Kuaför 

Araç içi temizlikte  koltuklarının kirli olması  sadece  görüntü olarak kötü gözükmemektedir.  Koltukların içinde bakteriler bulunmaktadır. Araçlarımızın içinde geçirdiğimiz zamanı ve kullandığımız araç içi ısınma veya serinlemek için klima kullanımımız bu bakterilerin hızlı olarak çoğalmasını sağlamaktadır.  Bakterilerin çeşitli virüsler ile insan sağlığını bozması, nefes almakta zorlanma ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Detaylı temizlik sistemi ile bakterilerden kurtulabilir ve daha sağlıklı bir alan oluşturabilirsiniz.  

Bağcılar Oto Yıkama 

Otomobilin içinde en az kirlenen yer olduğu düşünülse de dışarıdan gelen egzost dumanı başta olmak üzere birçok etken otomobilin tavanının fark edilmeyen bir şekilde kirlenmesine yol açar. Sigara içilen otomobiller bu kirlenme çok daha hızlı olur. Tavan temizliği güneşlikler, kapı tutacakları, dikiz aynası gibi alanların detaylı ve hijyen sağlayan ürünler ile yapılması gerekmektedir. 

Işıktaş oto yıkama olarak, İstanbul bağcılar ilinde hizmet vermekteyiz, sizlere daha sağlıklı ve temiz araçlar sunmak bizim işimiz. 

Bağcılar oto yıkama, Işıktaş Oto Yıkama 

 

FaceBook Twitter

Oto Bakım, Oto Yıkama kategorisinde bulunan Işıktaş Oto Yıkama 27 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve 558 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle