FİRMA BİLGİLERİ

Adres : İspat Camii mah. Hayribey Sok. No: 7/A Edirne / Keşan
Telefon : 0284 715 39 49 -- 0542 840 77 94
Üyelik Tarihi : 15 Ağustos 2013

toplusms

İpek Pansiyon

İPEK PANSİYON

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, 24 saat sıcak su, 24 saat kesintisiz wireless bağlantısı, her odada LCD tv, asansör, kartlı ve şifreli güvenli giriş, kamera sistemi, 24 saat bay-bayan personel, 2 kişilik bazalı, 2 kişilik bazalı ebeveyn wc’li, 2 kişilik ranzalı, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik ranzalı oda seçeneklerimiz mevcuttur.

PANSİYONUMUZ ŞEHRİN TAM MERKEZİNDEDİR.

İPEK PANSİYON- MAKALE

Keşan’da hizmet veren İpek Pansiyon, misafirlerine güler yüzle hizmet vererek, sıcak bir ortam sunuyor. Hizmette kusursuz ve sınırsız olabilmek adına çalışan Keşan İpek Pansiyon, 2,3,4 ve 6 kişilik odalarıyla dilediğiniz gibi konaklama imkanı sunuyor. İpek Pansiyon sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat sıcak su, 24 saat kesintisiz wireless bağlantısı, şifreli güvenli giriş, kamera sistemi ve her odada bulunan LCD Tv’leriyle tatilinizi kolaylaştırmak ve konforu yaşatmak için tüm imkanlarını seferber ediyor.
Keşan İpek Pansiyon, merkezi konumu ile tatilcilerin ulaşım sorununu engelliyor, yazlık beldelere ulaşmanız içinde size rehberlik ediyor.Keşan’da pansiyonculuk anlayışına farklı bir pencereden bakan, misafirlerini müşteriden ziyade aileden biri gibi gören ve misafirlerinin konforu için herşeyini ortaya koyan Keşan İpek Pansiyon, yılın dört mevsimi, başka bir değişle yaz –kış hizmet vermeye devam ediyor.

KEŞAN PANSİYONLARINDA İLK SIRA KİMİN Mİ?

Keşan pansiyonları arasında ilk sıranın kime ait olduğunu mu merak ediyorsunuz? Biz söyleyelim. İpek Pansiyon zirvede oturuyor. Keşan pansiyon arayışlarınıza son veren İpek Pansiyon, daha uzun süre zirvede kalacağa benziyor…Sizde ayaklarınızı uzatıp, keyifle kafa dinleyebileceğiniz, rahatlayacağınız ve kendinizi şımartacağınız bir konaklama imkanı istiyorsanız adres belli; Keşan İpek Pansiyon.

Keşan’da pansiyon arayışlarınıza son veren Keşan İpek Pansiyon, konfor ve huzuru ayağınıza getiriyor.

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Pansiyon, Yurtlar kategorisinde bulunan İpek Pansiyon 15 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.174 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle