FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni Sanayi Sitesi 5 b blok No.1 Edirne
Telefon : 02842355266
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 26 Temmuz 2013

toplusms

İnci Otomotiv

İNCİ OTOMOTİV

İNCİ OTOMOTİV

İnci Otomotiv, sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi profili çiziyor.
Temsil ettiği markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmete sunan; içinde barındırdığı şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet vererek müşterilerine güven aşılıyor. Otomotiv sektöründe karşınıza çıkacak sorunları önceden tahmin eden ve gerekli önlemleri alan İnci Otomotiv, Edirne otomotiv sektörüne adını kazıyor.
Sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmaya çalışan Edirne İnci Otomotiv, dünya standartında hizmet vermeyi ilke edinerek büyümeye devam ediyor.
Güler yüzlü satış departmanı ve profesyonel servis personeliyle firmamızda sağlanan kolaylıklardan yararlanabilmeniz için sizi İNCİ Otomotiv‘e bekliyoruz.

OTOMOTİV

 

Hayallerinizdeki otomobillere kavuşmak için İnci Otomotiv‘e gelin. Edirne otomotiv sektöründeki yenilikçi ve çağdaş bakış açısıyla müşterilerine güven aşılayan Edirne İnci Otomotiv, Edirne otomotiv firmaları arasında kendine kalıcı bir yer edinerek büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Oto Kiralama, Otomotiv ve Araç kategorisinde bulunan İnci Otomotiv 26 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 911 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE OTOMOTİV EDİRNE OTOMOTİV

12 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle