FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Osmaniye Cad. Osman Uzun İş Hanı No 26 Merkez / Edirne
Telefon : 02842131658 05425532255
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 01 Ağustos 2013

toplusms

İlkay Perde Brilliant Brillife

İLKAY PERDE BRILLIANT BRILLIFE

Kaliteyi ucuza alabileceğiniz 20 yıllık Deneyimimizle sizleri mağazamıza bekliyoruz.

İLKAY PERDE- MAKALE

Sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle Edirne’de hizmet veren İlkay Perde, azmin, dayanışmanın, kararlılığın ve özenin birlikteliği ile yaratılan bir başarı öyküsünün altına imzasına atıyor. Ürünlerinde işlevsellik, estetik ve kaliteyi temel edinen İlkay Perde, kendi tasarımlarıyla ithal firmaların kalite ve çizgisini yakalıyor. Küçük detayları çıkış noktası belirleyerek standartlara bağlı kalmadan, istenilen ölçü ve tarzda perde üreten İlkay Perde, klasikten moderne, kişisel üslup ve tercihler ön planda tutularak, tasarım, projelendirme ve uygulamalarını müşterilerine sunuyor.

Edirne perdecileri arasında kaliteli duruşu ve ürün çeşitliliği ile farklı bir yer edinen İlkay Perde, Edirne’de klasik perde, Edirne’de stor perde, Edirne’de modern perde ve diğer perde çeşitleriyle hizmet veriyor.

Edirne’de perdecilik sektörüne adını altın harflerle yazdıran İlkay Perde Brillant Brillife, evinizin gelinliği perdeleri sizler için tasarlamaya, tecrübelerini ve estetik duygusunu sizlerle paylaşmaya çalışıyor. Yaşam alanlarının vazgeçilmez unsuru perdeleri evinize, evinizin yapısına ve karakterine uygun olarak döşemenize yardımcı olan İlkay Perde, yerli veyabancı bir çok markanın ürünlerini de beğeninize sunuyor. Eski tip klasik perdelerden modern perdelere ve son teknoloji perde çeşitlerine kadar her şeyi bünyesinde barındıran Edirne İlkay Perde, sizlerle ve sizlerin güler yüzünden aldığı ilhamla büyümeye devam ediyor.

Edirne perdecilerinin bir numaralı ismi İlkay Perde, Edirne’de perde ve Edirne’de perdeci arayışınıza son veriyor…

lkay

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Perde & Mefruşat kategorisinde bulunan İlkay Perde Brilliant Brillife 01 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.623 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE BRILLANT EDİRNE BRILLANT

19 Ekim 2013, Cumartesi

İlkay Perde Brillant Brillife İlkay Perde Brillant Brillife

1 Ağustos 2013, Perşembe

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle