FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şükrüpaşa Mh. Kıyık Cd. No:254 Edirne
Telefon : 0 284 214 4559 - 0 530 311 40 40
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2013

toplusms

Hilly Hotel

HILLY HOTEL

2013 Nisan’da Edirne’de açılmış olan otelimizde sizleri ve misafirlerinizi modern konaklama ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Hilly Hotel konforlu bir otel olmanın yanı sıra merkezi lokasyonu, profesyonel hizmeti, modern konsept mimarisi, seçkin ve farklı dekorasyonu ile size vazgeçilmez bir keyif karması sunmakta.
Otelimizde Oriantal Suit, Executive Family, Delux Business, Superior olmak üzere ihtiyaçlarınıza uygun 30 odamız bulunmaktadır.

Vento Restoranımız   , farklı sunumu ile Edirne ve Dünya mutfağından seçilen özel lezzetleri usta ellerde hazırlayarak beğeninize sunuyor.

Otelimiz estetik tasarımı ile öne çıkan Balo Salonumuz ve en son teknoloji ile donatılmış fuayeli toplantı salonlarımızla bölgenin önemli toplantı ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya hazırdır.

Spiro Spa ve Fitness Sağlıklı yaşam merkezi içinde bulundurduğu ; sauna, buhar banyosu, masaj salonu, şok duşları ile yoğun toplantı, iş trafiğinden bunalanlar ve keyif arayan tatilciler için yaşanmamış bir farklılık yaratıyor.

Yeni Dünyanın getirmiş olduğu yeniliklere süratle adapte olarak sürekli kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermeyi kendine görev bilmiştir.

Edirne Hilly Hotel yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayışı ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak daha önce yaşanmamış bir tatil ve konaklama hizmeti sunarak sektörümüzün öncüsü olmayı kendine hedef bilmiştir.

HILLY OTEL- MAKALE

2013 yılında Edirne‘de açılan ve Edirne’deki otelcilik sektörüne yepyeni bir soluk getiren Hilly Otel, merkezi lokasyonu, profesyonel hizmeti, modern konsept mimarisi, seçkin ve farklı dekorasyonu ile size vazgeçilmez bir keyif karması sunarak misafirlerini ağırlıyor. Hilly Otel, Oriantal Suit, Executive Family, Delux Business, Superior odaları dahil 30 odayla hizmet veriyor.
Gelişen yaşam koşullarıyla birlikte değişen sektöre ve yeniliklere süratle adapte olarak kendini yenileyen HİLLY OTEL, konuklarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermeyi de ilke ediniyor. Spiro Spa ve Fitness, estetik tasarımı ile öne çıkan Balo Salonu, modern ve sağlıklı mutfağında usta şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetleriyle hizmet verdiği Vento Restoran’ıyla Hilly Otel, önemli toplantı ve davet organizasyonlarına ev sahipliği de yapıyor. Sağlıklı yaşam merkezi içinde bulundurduğu; sauna, buhar banyosu, masaj salonu, şok duşları ile yoğun toplantı, iş trafiğinden bunalanlar ve keyif arayan tatilciler için yaşanmamış bir farklılık yaratan Edirne Hilly Otel, koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak daha önce yaşanmamış bir tatil ve konaklama hizmeti sunarak Edirne otel sektörünün lideri oluyor.
Kendinizi özel hissetmek, ayrıcalıkların tadını çıkarmak ve evinizdeymiş hissiyatıyla yepyeni bir güne uyanmak istiyorsanız Edirne Otel Hilly, biçilmiş kaftan. Düşlediğiniz bütün güzellikleri bulacağınız, konforlu ayrıntılarıyla tatilinize keyif katabileceğiniz özel bir yer olan Edirne otelleri arasından ayrılıp, kendine has çizgisini oluşturan Hilly Otel, misafirleriyle büyümeye devam ediyor.

Edirne’ye yolunuz düştüğünde, Edirne de nerede kalınır, Edirne de konaklama, Edirne de oteller nelerdir diye düşünmeyin, Hilly Hotel, üstün hizmet anlayışıyla ağırlayacağı misafirlerini bekliyor.

hilly

 

www.hillyhotel.com

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Otel kategorisinde bulunan Hilly Hotel 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.385 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle