FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni sanayi sitesi 10/B Blok No: 7
Telefon : 0284 236 09 90 - 0541 306 73 06
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 12 Ekim 2013

toplusms

Güçlü Söve

GÜÇLÜ SÖVE

Edirne’de özellikle yalıtım bilincinin yaygınlaşmaya başladığı bu dönemde, hem yalıtım hemde estetiği bir arada sunan hizmetlerine devam eden Güçlü Söve, yapılara estetik dokunuş sloganıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Edirne söve denince akla gelen ilk isim olan Güçlü Söve, ürün yelpazesini genişletiyor, klasik modellerin yanı sıra, kullanışlı, hava şartlarına uyumlu, estetik ve yeni modelleri beğeninize sunmak için çalışıyor.
Güçlü Söve ürünleri mimarların uygulamalarda aradığı dekoratif detaylara ve estetiğe sahip olup, geliştirilmiş dekoratif yapı malzemeleri sistemiyle kullanım esnekliği, uygulama kolaylığı sağlıyor. Edirne söve ve Edirne mantolama arayışlarınıza son veren Güçlü Söve, Edirne yapı ürünleri ve Edirne söve sektörlerinde hizmet üretmeye devam ediyor. Söve sektöründe faaliyet gösteren Güçlü Söve, uzman personelleri ile söve imalatı ve söve satışıalanlarında faaliyet gösteriyor.

EDİRNE SÖVE VE MANTOLAMA

İzolasyon sektörünün yenilikçi,deneyimli,usta ekipmanlarına sahip olan Güçlü Söve’nin amaçladığı ilke; yerleşik binalarda,toplu konutlarda ve diğer mekanlarda gösterdiği performans uygulamalarıyla müşterilerimize kalıcı çözümler sunmak. Geleneksel yapı süsleme ve kaplama ürünlerine alternatif olarak çağdaş yapı süsleme ve kaplama ürünleri günümüzün ihtiyaç ve isteklerine uygun malzemeler ile sunan Edirne Güçlü Söve, yapı sektöründeki hizmetlerine devam ediyor.

edirne söve

FaceBook Twitter

Firmalar, İnşaat & Yapı Malzemeleri kategorisinde bulunan Güçlü Söve 12 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.516 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE SÖVE EDİRNE SÖVE

12 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle