toplusms

Google Firmalar

yenilogoGooglefirmalar.com internet sitesi firma kayıt sistemidir. Çeşitli arama motorlarında firmanızın telefon,adres,ürün ve firma bilgilerinizi anahtar kelimeler aracılığı ile bulunmanızı sağlar.

Googlefirmalar.com kullanmış olduğu alt yapı ile hem ulusal hem de yerel bazlı hizmet vermekte olup, firmanızın tek bir kaydı  ile 11 sitede yer almasını sağlamaktayız.Bununla birlikle aylık olarak çıkarttığımız 2000 adet bültenimizde firmanıza ücretsiz olarak yer vermekteyiz. Bu bültenleri firmanızın bulunduğu şehir merkezinde teknik ekibimizce belirlenen noktalarda dağıtıp, bir nüshasını da size ulaştırmaktayız.

 

 

Firmamız verdiği hizmetler;

– Adres

– Telefon

-Ürün

– Fotoğraf Yükleme İmkanı ( Sanal Gezinti )

-Video Yükleme İmkanı

– İlan Hakkı

– Google Haritalarda Yer Bildirme

– Anahtar Kelime Kaydı

– Firmaya özel makale (makale firmanın ismi ve sektörü ile ilgili anahtar kelimeler içermektedir.)

– Firmalara  haber yayınlama hakkı

– Firma hakkında yorumlar

– Firma kaydınızın oluşturulduğu andan itibaren ziyaret eden kişi sayısını görme imkanı

googlefirmalar.com bünyesinde diğer siteler.

googlefirmalar.net

googlefirmalar.net

googlefirmalar.org

googlefirmalar.biz

googlefirmarehberi.net 

googlefirmarehberi.org

googlefirmarehberi.biz

googlefirmakaydi.com

googlefirmakaydi.net

googlefirma.com

googlefirma.net

sitelerinde de yayınlanma imkanı.

Türkiye’nin En Büyük Firma Kayıt Sistemi

Google Firmalar

www.googlefirmalar.com

GOOGLEFIRMALAR- MAKALE

Türkiye’nin en büyük firma kayıt rehberi olan googlefirmalar.com, Türkiye’de daha önce hiç uygulanmamış bir sistemin öncülüğünü yapıyor. Başta Edirne’de olmak üzere tüm Trakya Bölgesinde, daha sonra tüm Türkiye’de faaliyete geçen googlefirmalar.com, 81 ilde başlattığı hizmetlerini genişleterek büyümeye devam ediyor. Googlefirmalar.com, yeni başladığı iş hayatına çok kısa bir sürede adapte olup, arayan değil aranan firma oldu. Dünya çapında dikkat çeken googlefirmalar.com, kısa sürede araştırma konusu olmuş, başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’da dikkat çekmiş, kuruluşu ve işleyişi hakkında birçok  internet platformunda araştırma konusu olmuştur. Henüz çok yeni olmasına rağmen, Dünya’nın bir çok yerinde googlefirmalar.com ile alakalı makaleler, yazılar ve araştırma çalışmaları yayınlanmıştır. Google dostu altyapısıyla googlefirmalar.com, google arama motorunun hızla tanıdığı bir sistemi kullanarak bulunabilirliği kısa sürede arttırıyor. Firma Kayıt Rehberi olarak çalışan googlefirmalar.com, ticari hayatına başladığı günden bu yana, sektöre yeni bir soluk getirmiş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Googlefirmalar.com sahip olduğu donanımlı alt yapısı ve hizmet anlayışı ile taklitlerini üretmeye başlamış, buna önlem olarak googlefirmalar.com’un özelliğini yitirmemesi, taklitlerinden sıyrılması için 12 farklı siteyle birlikte hizmete girmiştir. Bu sayede, googlefirmalar.com’a kayıt olan firmalar, reklamlarını, ürünlerini, ilanlarını ve tanıtım bilgilerini tek bir siteden değil, 12 farklı sitede eşzamanlı olarak görebilme imkanına sahip olmuştur. Googlefirmalar.com geliştirdiği bu çözümle taklitlerinin önüne geçerek, sektörde yaşayabileceği olumsuzlukları kökünde çözmüştür. Türkiye’de bir eşi daha olmayan googlefirmalar.com, bünyesine kattığı her firmanın internet platformundaki bulunabilirliliğini arttırıyor,reklam çalışmalarını hızlandırmalarına yardımcı oluyor ve sanal ortamda rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı sunarak googlefirmalar.com ayrıcalığını görmelerini sağlıyor.
Googlefirmalar.com, hizmetlerini müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillendirerek, müşterilerinin kolay çözümlerle başarıya ulaşmalarına olanak sağlıyor. Reklam, tanıtım ve benzeri organizsayonlarda meydana gelen sıkıntıları ortadan kaldıran googlefirmalar.com akılcı ve kolay çözümleriyle firmaların gelişmelerine ve müşteri potansiyellerini arttırmalarına yardımcı oluyor.
Akla gelebilecek tüm sektörlerde hizmet veren, internet platformundaki arayışlara köklü çözüm üreten googlefirmalar.com, alt yapısında oluşturulan sistemle tüm sektörlerde kayıt sistemini oluşturuyor ve internet kullanıcılarının aramalarına yardımcı oluyor. Sektörde en göze çarpan, en çok tercih edilen ve en köklü firmaları bünyesine katan googlefirmalar.com, Edirne’de A’dan Z’ye tüm sektörleri bünyesinde bulunduruyor. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ‘da Ağır Sanayi, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’deki tüm Ajanslar, Edirne’de Akaryakıt firmaları, bitkilerle arası iyi olan ve tedaviyi bitkilerde arayanlar için Aktarlar, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’deki Alışveriş Merkezleri, Aliminyum& Pvc firmaları, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da Anahtar&Çilingir hizmetleri, Ankastre Ürünler, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’de Anne ve Bebek Ürünleri, Edirne’de şıklığınızı tamamlayan Ayakkabıcılar,Edirne de Aydınlatma, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ’da Barve Klüp, Edirne’de Basın Yayın, Edirne’de Beyaz Eşya, Edirne, Keşan ve Babaeski’de Bilgisayar Donanım ve Yazılım, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Tekirdağ,Keşan veBabaeski’de Çeyiz Eşyası, Edirne’de Çiçekçiler,  Danışmanlık Hizmetleri, Edirne’de Dekorasyon, Edirne, Tekirdağ ve Çorlu’da Demir& Çelik firmaları, Edirne’de Dernekler, eğitime katkı sağlayacak ve kişisel gelişime destek olacak  Dershaneler, Edirne Dış Ticaret firmaları,  Doktorlar, özellikle turistler ve yabancı para biriktirenler için Döviz Büroları, özel günlerinizin mimarları olan Edirne ve tüm Trakya’daki Düğün Salonları, Edirne’de e-şirketler’in adres ve telefon numaralarını googlefirmalar.com güvencesiyle hizmetinizde.
Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’de ki tüm mahalle muhtarlıklarını telefon numaraları, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm ilçelere ait kamu kurum ve kuruluşlarının telefon numaraları ve adresleri de googlefirmalar.com’la hizmetinizde. Googlefirmalar.com, Edirne’deki eczanaleri ayağınıza getiriyor ve nöbetçi eczaneleri önceden belirleyip yaşanacak herhangi bir aksiliğin önüne geçiyor. Edirne’de eğitim ve öğretim sektörlerinde hizmet veren tüm firmaları bünyesinde bulunduran ve seçim yapma fırsatı sunan googlefirmalar.com, Edirne’de Elektrik& Elektronik sektörlerindeki firmalarıda hizmetinize sunuyor. Gayrimenkul sektörünün hızla geliştiği dönemde Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve ilçelerinde hizmet veren Emlak ve İnşaat firmaları, birbirinden çeşitli ve lezzetli ürünlerle damakları şenlendiren Edirne Fast Food firmaları, özel günlerinize anlam katacak, anılarınızı yaşatacak ve mutluluğunuzu taçlandıracak Edirne, Babaeski, Keşan ve Uuznköprü’de Fotoğraf & Video firmaları, Edirne’de gündemi takip edebileceğiniz, ne var ne yok öğrenebileceğiniz Edirne gazeteleri, en mutlu günlerinizde güzelliğinize güzellik katacak tasarımlarıyla hizmet veren Edirne’de Gelinlik ve Abiye firmaları, Edirne gıda sektöründeki tüm firmalar, internet platformunda fark edilmenizi sağlayacak en renkli tasarımlarla Edirne’de grafik tasarım, web dizayn firmaları, Edirne Güvenlik Sistemi firmaları, Sanat ve sanatçıya hitap eden, sanat düşkünleri ve sanatseverler için Edirne’de Güzel Sanatlar, kişisel güzelliğine düşkün, bakım yapmayı seven ve güzelliği önemseyen bayanlar için Edirne Güzellik ve Kişisel Bakım Salonları, acil durumlarda kolaylıkla ulaşabileceğiniz adres ve telefon numaralarıyla Edirne Hastaneleri, sevdiklerinize, eşinize, dostlarınıza armağan edeceğiniz binbir çeşit ürünle hizmet veren Edirne Hediyelik Eşya satıcıları, Edirne’de Hırdavatçılar, iletişim sektörünün çığ gibi büyüdüğü bir devirde gün geçtikçe önem kazanan Edirne’de İletişim Hizmeti veren firmalar, googlefirmalar.com ile ‘2tık’ uzağınızda bulunuyor.
Hayallerinizdeki yaşam alanlarını inşa eden, yoğun taleplere kalıcı ve isteğe uygun bir biçimde cevap veren Edirne İnşaat ve Yapı Malzemeleri firmaları, Edirne’de İnternet Kafeler, Isıtma sektöründe doğacak ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır Edirne Isıtma Sistemleri konusunda hizmet veren köklü firmalar, hoşça vakit geçireceğiniz, keyif çayı yudumlayıp lezzetli atıştırmalıklar yiyebileceğiniz Edirne Kafe’leri, taşımacılık işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Edirne, Tekirdağ, Babaeski ve Kırklareli’deki Kargo ve Taşımacılık firmaları googlefirmalar.com farkıyla tüm Trakya Bölgesi’nin hizmetinde.
Edirne’nin tüm ilçeleri dahil olmak üzere, Kırklareli ve Tekirdağ’da kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve müzik keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz ve hayatınızın ritmini değiştirebileceğiniz Kaset ve Cd satan işletmeler, kitap kurtları için tüm Trakya Bölgesi içinde var olan Kitap ve Kırtasiye firmaları, güzelliğin vazgeçilmez ürünleri, güzellik adına tüm ürünleri temin edebileceğiniz Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve ilçelerinde hizmet veren kozmetik firmaları, googlefirmalar.com güvencesiyle Trakya Bölgesinin hizmetinde.
Firma Kayıt Rehberi sektöründe çığ gibi büyüyen ve başarılarını taçlandırmak üzere çeşitli girişim ve çalışmalarda bulunan googlefirmalar.com, yaşamınıza kolaylık katacak ve ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olacak firmalarıyla arama motorunda öldüreceğiniz zamanların önğne geçerek tek bir siteden çoklu hizmet veriyor. Googlefirmalar.com ile, saç modasını yaratmak isteyenler Edirne, Tekirdağ, Kırklareli veilçelerinde bulunankuaförlere rahatlıkla ulaşabilir. Edirne ve civar şehirlerde kuyumcu mu arıyorsunuz? Tıklayın googlefirmalar.com’a Edirne, Tekirdağ veya Kırklareli, hangi şehirde olursanız olun googlefirmalar.com şehrinizdeki tüm kuyumcuları elinizin altına getirsin. Googlefirmalar.com, ayrıcalıkları ve üstün hizmet anlayışıyla firmaların koluna takabileceği altın bilezik gibi… Lpg sistemleri konusunda hizmet veren firmaların yanında Trakya Bölgesindeki marangozlar, matbaalar, her an hizmetinizde bulunmaya hazır marketler ve hesaplarınızı düzenleyip kontrol edecek muhasebeciler googlefirmalar.com’la yanıbaşınızda duruyor. Medya’ya, görsel ve yazılı basına işiniz mi düştü? Kolayı var. Googlefirmalar.com’a tıklıyorsunuz, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da bulunan tüm medya gruplarına kolayca erişiyorsunuz. Yaşamınızı ve yaşam alanlarınızı ince dokunuşlarla süsleyen, mühendislik hizmetlerinide bünyesinde bulunduran firmaların telefon numaraları ve adresleri, nakliye arayışınızı sonlandıracak nakliye firmaları, soğuk kış günlerinizde evinizi ve içinizi ısıtacak Trakya’da odun ve kömür satışı yapan firmalar googlefirmalar.com ile hizmetinizde.
Gözlük takmayı sevmiyor, lens mi takmak istiyorsunuz, ya da sadece güneş gözlüğümü arıyorsunuz? Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve ilçelerindeki tüm optikçiler birbirinden şık gözlük ve ürünleriyle fark yaratmanızı sağlıyor. Konfeksiyon,tekstil ve giyim sektöründe Edirne ve civar illerde şıklığınızı tamamlayan firmalarla, ulaşım sorunlarınıza köklü çözümler üreten, aktarmalarla vakit kaybını engelleyen, Trakya Bölgesinde ulaşım hizmetlerini gerçekleştiren tüm firmalar googlefirmalar.com yelpazseinde yerini alıyor.
Tek tek almaktan sıkılan ve ürünleri toptan temin etmek isteyen kişi veya işletmeler için toptancı ve imalat firmaları, Dünya’nın 3/4’ü su olduğu halde içecek düzgün su bulamayanlar için Su firmalarıyla, doğalgaza geçmeyenler için tüp satışı yapan firmalar, googlefirmalar.com sayesinde parmaklarınızın ucunda. Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve bu şehirlerin ilçeleri Keşan, Babaeski, Uzunköprü ve Çorlu’daki firmalara ulaşmak, oturduğunuz yerden ayrılmadan bilgisayar başından ulaşabileceğiniz, en önemlisi vakit kaybını engelleyeceğiniz tüm firma numaraları bahsettiğimiz sektörlerle sınırlı kalmıyor. Temizliğe ve titzliğe düşkünler için Trakya Bölgesinde hizmet veren tüm temizlik firmaları, teknik destek ve tesisat konularında hizmet verecek tüm teknik servis ve tesisatçılar Türkiye’nin en büyük firma kayıt rehberi googlefirmalar.com ile artık çok yakınınızda.
Herkes aynı dili konuşsa da, kimi zaman ihtiyaç duyduğunuz tercüme ve çeviri işlemlerini, googlefirmalar.com bünyesinde bulunan firmalardan yaptırabilirsiniz. Evindeki kanallarla yetinmeyen, dünya kanallarını izlemek, gündemi daha net görüntülerle takip etmek isteyen ve karıncaları seyretmekten bıkanlar için Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Babaeski, Keşan ve diğer illerde bulunan Uydu ve Anten Sistemleri hizmeti sunan firmalar, googlefirmalar.com sayesinde görüntülerinizi netleştirerek dünya kanallarını evinize getiriyor. Evcil hayvanlarınızı için olası bir sorunda her an hizmete hazır bekleyen hayvan dostu veterinerler ve çiftçilerin ihtiyaçlarını bilerek çözüm üreten ziraat, zahireci ve zirai alet firmaları da googlefirmalar.com’un geniş hizmet alanına girerek ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Türkiye’nin en büyük firma kayıt rehberi olma vizyonuyla harekete geçen ve kısa sürede hedefine ulaşan googlefirmalar.com, bugün Alexa sıralamasında en hızlı yükselen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Çok kısa bir zaman diliminde büyüyen googlefirmalar.com, dünyanın en merak edilen, hakkında araştırmalar yapılan ve çeşitli ülke yazarlarının kalemine misafir oldu. Kuruluşu ve işleyişi hakkında birçok platforma konu olan googlefirmalar.com, Türkiye’deki gelişmeye devam ederken Dünya sektöründede yerini aldı. Büyük firmaların bile tonlarca para vererek, çeşitli uzmanlarla işbirliği içinde yapmaya çalıştığı şeyi googlefirmalar.com tek başına yaptı. Bugün Türkiye’nin en büyük firma kayıt rehberi olan googlefirmalar.com, dünya piyasasına da hızla girerek dünya markası olmayı hedefliyor.

Yapilandirma kategorisinde bulunan Google Firmalar 26 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 597 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

toplusms

Benzer İçerikler

Edirne Oto Lastik Servisi Edirne Oto Lastik Servisi

Edirne Oto Lastik Servisi İletişim : 05321718698  Hızlı...

Alternatör Alternatör

Alternatör alternator_sistemleri Araç üzerinde fiziki enerjiyi...

Nakliyat Nakliyat

Nakliyat Nakliyat bir yerden başka bir yere eşya veya her hangi...

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

POPÜLER FUARLAR

Engelsizmir Fuarı Başladı
Engelsizmir Fuarı Başladı

Engelsizmir Fuarı Başladı   İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin...

AMBALAJ FUARI
AMBALAJ FUARI

AMBALAJ FUARI 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden...

webtasarim

Bayilik Veren Firmalar

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle