FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Yeni Sanayi Sitesi Blok:5 No:3 Edirne
Telefon : 0284 236 23 48 - 0533 724 42 59
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 26 Ekim 2013

toplusms

General Çelik Kapı

Edine General Çelik Kapı

edirne-celik-kapiEdirne ilinde hizmet veren Gerenal Çelik Kapı hizmet kalitesi ile kendini ispatlamış bir firmadır. Yaşadığımız bu zamanda hayatımızda bir çok güvenlik tedbiri almak zorundayız. Güvenlik tedbirlerinin ilk önceliği her zaman olduğu gibi evimizde ve işyerimizde kapılarımızın sağlamlığıdır. Çelik kapı sektöründe çeşitli firmalarda ilk öncelik  güvenliktir. General Çelik Kapı ürünlerinde estetik görünüm ve güvenlik bir araya getirerek  çeşitli ürünlerle sizlere hizmet vermektedir. Edirne ilinde çelik kapı fiyatları ve çeşitleri ile ilgili tüm bilgileri General Çelik Kapıdan öğrene bilirsiniz.

bolme

1990’lı yılların sonunda Çorlu’da kurulan General Çelik Kapı, 2010 yılıyla birlikte hizmetlerini Edirne’den vermeye devam etmektedir. Firmanın sahibi Hüseyin Çalışlar, uzun yıllar sonunda elde ettiği tecrübesiyle birlikte kaliteli hizmetini Edirne çelik kapı ve amerikan kapı üreticileri arasına katılarak, Edirne halkına sunmaya başlamıştır. Güvenlik sorunlarının artmasıyla birlikte sıkça tercih edilen çelik kapı için General Çelik Kapı, Edirne’de gideceğiniz en doğru adres olacaktır. Dayanıklı ve sağlam çelik kapılarıyla Edirne çelik kapı satışında hak ettiği yeri almakta olan firma, gelişen son teknoloji sistemlerini de uygulamaya çalışmaktadır. Edirne anahtar teslimi Amerikan kapı hizmeti sağlayan firma, teslim sonrasında gerekli olacak tadilat ve teknik servis imkânlarıyla da siz müşterilerine en iyi ve en sağlıklı hizmeti vermektedir. Edirne Amerikan kapı denilince makul fiyat ve çeşit listesiyle dekorasyonunuza uygun olacak şekilde geniş bir yelpazeye sahiptir. Firma tüm bu hizmetlerine ek olarak Edirne iç oda kapısı çeşitlerine her firmadan ayrı bir estetik anlayışı getirmiştir. Edirne’de gerçekleştirilen üretiminin yanı sıra firmanın iç kapı üretimi ise Kastamonu ilinde yapılmaktadır. İç kapı üretimi Kastamonu’da gerçekleşen firma, üreticiden tüketiciye hizmet verdiğinden sizler için en kalitelisini seçme bilincindedir. Edirne iç oda kapısı, edirne amerikan kapı ,edirne laminant parke, edirne çelik kapı denildiğinde ilk aklınıza gelecek olan yer General çelik kapı olacaktır.

bolme

celik_kapıÇelik, Amerikan ve iç oda kapıları hizmetlerinin yanı sıra Edirne laminant parke satışı da gerçekleştiren General; Çamsan, Sunfloor, Smart Click, Isılife gibi markaların laminant satışını sağlamaktadır. Üretim malzemesi, renk ve desen gibi konularda da çok sayıda seçenek sunulmaktadır. Ev dekorasyonuna modern ve şık bir hava katan laminant parke satışı, kaliteli markalar üzerinden yapılırken piyasadaki gelişmelere uygun olarak geliştirilmiş farklı ürün çeşitlerini de beğeninize sunulmaktadır.

Hizmet ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmayı kendine hedef olarak seçen firma, alanında uzman ekibiyle birlikte müşteri memnuniyetine satış ve hizmet politikasının ilk sırasında yer vermektedir. Ürün satışıyla kalmayıp satış sonrasında da müşterilerinin yanında olan firma sunduğu hizmetin kusursuz olmasını istemektedir. Firmanın müşterilerinin yanında olduğu bir diğer husus ise verilen hizmeti en uygun fiyatla gerçekleştirmektir. İç kapı, çelik kapı, Amerikan kapı ve laminant parke tercihlerinizi yapmadan önce kaliteli satış, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza uğrayın.

 bolme

    Edirne Çelik Kapı

14 yıldır çelik kapı üretimi yapan tecrübeli firma, son zamanlarda değişen güvenlik şartlarıyla hem evlerde hem de diğer binalarda sıkça kullanılmaya başlanan çelik kapı sistemlerini, son teknoloji gelişmeleri ve ürünleri takip ederek siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Evinizde ya da çelik kapı sistemlerini tercih ettiğiniz ortamlarda General Çelik Kapı güvencesiyle kendinizi en güvenli yerde hissedeceksiniz. Güvenliğinizin söz konusu olduğunun bilincinde olan firma,  Edirne çelik kapı üretimi konusunda çok hassas ve dikkatli bir üretim anlayışı ile satış yapmaktadır. Gelişen güvenlik teknolojilerini de Edirne çelik kapı üretimlerine uygulamaktadır. Edirne çelik kapı estetiğinin de adresi olan General Çelik Kapı, müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunmanın en önemli ilkesini yani müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Edirne çelik kapı konusunda tecrübeli ve uzman kadrosuyla ürün satımından sonra da müşterilerine yardımcı olmaktan büyük keyif duyan General Çelik Kapı, çok sayıda ürün ve uygun fiyatlarla Edirne çelik kapı alanında rakiplerine karşı farkını ortaya koymaktadır. General Çelik Kapı, güvenlikli yapısı ve estetik stiliyle Edirne çelik kapı üretiminde öncü olmaya devam etmektedir.

 

FaceBook Twitter

Çelik Kapı, Firmalar kategorisinde bulunan General Çelik Kapı 26 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.372 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle