FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Eski Sanayi Sitesi 28. Blok No :7 edirne
Telefon : 02842251665
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 23 Temmuz 2013

toplusms

Filiz Halı ve Koltuk Yıkama

EDİRNE FİLİZ HALI VE KOLTUK YIKAMA

FİLİZ HALI VE KOLTUK YIKAMA

‘Halı yıkamaya vakit yok. Hele koltuk, düşüncesi bile kötü’ diyen ev hanımları için bu sorun ortadan kalkıyor. Gelişen teknoloji ve değişen yaşam tarzı insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Halı ve koltuk yıkamacılığı yapan firmalar, özellikle ev hanımlarının yüzünü güldürmeye başladı. Çalışma hayatına aktif bir biçimde dahil olan kadınlar, evlerin belkide en zahmetli işi olan halı veya koltuk yıkama işini firmalara devrediyorlar.

Edirne Filiz Halı ve Koltuk Yıkama, hızlanan yaşamına ayak uydurmaya çalışan çağımız insanının halı yıkama ihtiyaçlarını en ekonomik ve hızlı bir biçimde karşılama misyonuyla yola çıkmış bir firma olarak, Edirne de halı yıkama, Edirne de koltuk yıkama, Edirne de battaniye yıkama, yorgan yıkama konularında yılların verdiği deneyimle hizmet veriyor. Edirne’nin her yerine ulaşan ve hizmet veren Filiz Halı ve Koltuk Yıkama, halı, yorgan ve battaniyelerinizi ilk günkü temizlik ve görünümüne kavuşturarak kapalı kurutma odasında şehrin tozundan etkilenmeden kurutup evinize getiriyor.
Halı ve Koltuk Yıkama sektöründe derin tecrübeye sahip Filiz Halı ve Koltuk Yıkama, halınıza ve koltuklarınıza işleyen toz ve kirleri arındırarak ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlıyor. Sizlerin daha sağlıklı koltuklarda, daha temiz halılarda oturmanızı sağlayan Edirne Filiz Halı Yıkama, uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışıyla Edirneliler’e hizmet vermekten gurur duyuyor.

HALI YIKAMA

 

Edirne de koltuk yıkama, Edirne de halı yıkama ve Edirne de koltuk ve halı temizleme sektöründe bir numaralı adres olan Filiz Halı ve Koltuk Yıkama, Edirne halı yıkama sektöründe her gün büyümeye devam ediyor. Yaşam alanlarınızı daha hijyenik bir hale getirmeye çalışan Edirne Filiz Halı ve Koltuk Yıkama, koltuk ve halı yıkama sektöründe güvenle hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Temizlik Hizmetleri kategorisinde bulunan Filiz Halı ve Koltuk Yıkama 23 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.776 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE HALI YIKAMA EDİRNE HALI YIKAMA

12 Ekim 2013, Cumartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle