FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sabuni Mah. Tahmis Sok. No: 13 - Edirne
Telefon : 0284 212 99 62 - 0532 366 00 93
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2013

toplusms

Edirne Çiçek Sipariş

Filiz Çiçek Evi

Yaşam döngüsünde geride bırakılacak her özel anı hafızaya kazımak ister insan. Kimi zaman güzel bir söz, kimi zaman fotoğraflanmış bir kare, kimi zamanda doğanın bize armağanı zarif ve naif bir çiçek ile mümkün olur bu ancak. Doğa bahara uyandığında rengarenk, cıvıl cıvıl çiçekler açar tabiatta. İnsanoğluda nasibini alır bu uyanıştan. Çiçeklerin mis gibi kokusu gelir burnumuza. Huzuru, ferahlığı ve baharı çekeriz içimize. Enerjik, heyecanlı ve canlı bir ruh haline bürünürüz. Hele doğada yeşeren çiçekler önümüze geldiğinde, nasıl bir psikolojide olursak olalım küçük bir gülümseme belirir yüzümüzde. Edirne‘de hizmet veren Filiz Çiçek Evi, sevdiklerinizle paylaştığınız, sadece anılarda kalmasını istemediğiniz zamanları geçmişinize kazıyarak unutulmaz hatırlar biriktirmenize yardımcı oluyor. Filiz Çiçek Evi, eşinize, dostunuza, kısacası tüm sevdiklerinize ve hayatınızda iz bırakmak istediğiniz her insanın özel gününde sizlere hizmet veriyor. Filiz Çiçek Evi, birbirinden renkli, birbirinden güzel çiçekleri uygun zamanlarda, o anın atmosferine ve yapısına uygun alarak hafızalara kazınacak bir anın şahidi oluyor.
Edirne’nine en güzel çiçeklerini sizler için hazırlayan Filiz Çiçek Evi, Edirne’de çiçekçilik anlayışına farklı bir anlayış getiriyor. Geride bırakılacak her ana denk düşen en uygun çiçeği bulup, o anın büyüsünü farklı boyutlara taşıyor. Bazen doğum günü, bazen evlilik heyecanı, bazende o iki kelimenin en iyi ifade ediliş biçiminin karşılığı oluyor çiçekleri, sizlerin beğenileri ve istekleri doğrultusunda temin ediyor. Filiz Çiçek Evi, Edirne çiçekçilik anlayışına rengarenk ve mis ibi bir hava katarak Edirne’nin bir numaralı çiçekçilik markası olma yolunda en kuvvetli aday oluyor. Filiz Çiçek Evi, müşterilerinin beklentilerini, ifade etmek istediği duyguları tartarak o özel anlara daha fazla mutluluk serpiştiriyor, sevdiklerinizin yüzünde güller açması için doğanın armağan ettiği tüm çiçekleri sizin beğeninize sunuyor. Edirne’de çiçek siparişinin tek adresi Filiz Çiçek, dilediğiniz her an siparişlerinizi alıyor ve istediğiniz adrese gönderiyor. Özel günlerde vereceğiniz çiçek siparişleri, sevdiklerinizin kalbine giden yoldan en kısa sürede adrese ulaşıyor.

EDİRNE’DE ÇİÇEK MARKASI…

Edirne’nin çiçekçilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla yaklaşan, klasik çiçekçilik anlayışı tabularını yıkan Filiz Çiçek Evi, hayatınıza hoşluk katacak anların vazgeçilmez adresi oluyor. Edirne’de çiçekçilik sektöründe hizmet veren diğer firmaların aksine Filiz Çiçek Evi, sadece çiçek teslimi için değil, çiçek tesliminde yüzlerde belirecek o gülümsemeyi görmek için hizmet veriyor. Sizin hatıralarınızla yaşamak, özel günlerinize anlam katarak varolmak için çalışan Edirne Filiz Çiçek Evi, doğadan ilham alarak, insanların mutluluğu, yüzlerinde oluşan minicik bir gülümsemeyi görmek için doğayı ayağınıza getiriyor.

www.filizcicekevi.com

filiz

FaceBook Twitter

Çiçekçiler, Firmalar kategorisinde bulunan Edirne Çiçek Sipariş 03 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 835 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle