FİRMA BİLGİLERİ

Adres : tahmis çarşısı tahmis sok. no:6 edirne
Telefon : 02842130211
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2013

toplusms

Esse Mobilya

ESSE MOBİLYA

Esse Mobilya Trakya’da kalite, zerafet ve şıklığın markası olmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet veren ‘ESSE’ Mobilya şube ve merkez mağazalarında modellerini siz değerli müşterilerimize sunarız.

Aldığınız her ürün Trakya ve Marmara bölgesine ücretsiz teslim edilmektedir.

ESSE MOBİLYA- MAKALE

 Esse Mobilya, müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı, yaşam alanlarında hayatı kolaylaştırıcı işlevleri bulunan ürünler tasarlıyor. Mobilya sektöründe modern üretim ve estetik kaygı sloganıyla çıktığı yolda hizmet veren Esse Mobilya, her kaliteli işin ardında iyi organize olmuş, işini seven ve takım ruhuna sahip çıkan bir ekiple çalışıyor. Çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri firmanın ortağı olarak gören Edirne’nin mobilya markası Esse Mobiya, kaliteden ödün vermeden daha modern, daha yaşanabilir mekanlar sunmak için çalışıyor.

Ürün kalitesini artırmak ve müşteriler için daha ulaşılabilir olmayı hedefleyen Edirne Esse Mobilya, yıllardır sektörde oluşturduğu güven ortamı sayesinde her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Bu güven ortamının vermiş olduğu sorumluluk duygusu ile üretim sahasını ve ürün kalitesini her yıl optimize eden Esse Mobilya, sektöründe yenilik ve gelişmeye açık olarak dünyada ve ülkemizde gelişmeleri izleyerek,hitap ettiği Türk ve Dünya Pazarına en uygun modern üretim teknikleri ile hizmet veriyor.

Edirne Esse Mobilya, her evin ihtiyacı olan ürünleri geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine sunuyor. Edirne de salon takımlarıEdirne yatak odası takımlarıyemek odalarıgenç odaları ve ev aksesuarlarına kadar her şeyi bünyesinde bulunduran Esse Mobilya, Edirneliler’in evlerine renk katıyor.

Edirne mobilyacılık pazarında lider olma hedefiyle kalite bilincini tüm çalışanlarına ve tedarikçilerine benimseterek ,firmanın bütün süreçlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme düşüncesiyle çağdaş yöntem ilkelerini uygulayan ve kalite anlayını her ürüne aşılayan Esse Mobilya, yaşamınıza dokunmaktan gurur duyuyor. Sizde Esse Mobilya‘nın ayrıcalıklı ürünlerinden yararlanmak ve yaşam alanlarınıza renk katmak ve Esse Mobilya’nın kalitesiyle tanışmak istiyorsanız geleceğiniz adres belli.

timthumb

 

EDİRNE’DE MOBİLYANIN TEK ADRESİ…

Edirne Esse Mobilya, Edirne mobilyacıları arasında zirveye oynuyor. Edirne mobilyacılık sektöründe farklı bir duruşa sahip olan Esse Mobilya, Edirne de mobilyanın tek adresi oluyor. Yaşam alanlarına çağdaş çizgiler, modern renkler ve ince fikirlerle dokunan Esse Mobilya, Edirne mobilya pazarındaki köklü geçmişini geleceğe taşıyarak daha uzun yıllar hizmet verecek gibi duruyor…

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Edirne Mobilya, Firmalar, Mobilya kategorisinde bulunan Esse Mobilya 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.885 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE HOME CONCEPT EDİRNE HOME CONCEPT

11 Ekim 2013, Cuma

ESSE Mobilya ESSE Mobilya

27 Temmuz 2013, Cumartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle