FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Şükrüpaşa mh. Cumhuriyet sitesi A blok daire 12 giriş kat Bilgi Dershanesi yanı
Telefon : 0284 212 22 15
Üyelik Tarihi : 26 Ağustos 2013

toplusms

Edn Travel

EDN TRAVEL

EDN TRAVEL- MAKALE

EDN Travel, Edirne de hizmete girdiği günden bu yana seyahatlerinizin vazgeçilmez danışmanı oluyor. Edirne turizm sektörüne yepyeni bir soluk getiren EDN Travel, akılcı önerileri, bütçenize uygun tatil seçenekleri ve danışmanlık hizmetleriyle seyahatseverlerin ilk adresi oluyor. Müşterilerinin gerek Yurtiçi, gerekse Yurtdışı seyahatlerinde danışmanlık hizmeti veren ve Edirne turizm firmaları arasından yenilikçi ve çözümcü bakış açısıyla sıyrılan EDN Travel, seyahatlerinize renk katacak alternatif çözümleriyle unutamayacağınız tatil seçenekleri sunuyor.
Edirne de otobüs hizmeti, Edirne de çevre gezileri, Edirne de şehir gezileri, Edirne de rehberlik hizmetleri veren EDN Travel, hayallerinize giden yolu en kestirmeden ve uygun fiyatlarla yollarınıza seriyor. THY, Onur Air ve Atlas Jet ile yurtiçi ve yurdışı seyahatlerinizde uygun tarih ve zamanda, bütçenize göre uçak bileti bulan EDN Travel, Edirne de Makedonya gezileri, Edirne  Bulgaristan gezilerive Edirne  Yunanistan  gezileri düzenliyor. EDN Travel, diğer Balkan ülkelerine düzenlediği gezilerle Balkan Kültürünü tanımanıza fırsat veriyor, Edirne de Karadeniz Turları ile Karadeniz’in eşsiz havasını içinize çekmenizi sağlıyor.

EDİRNE DE TURİZM SEKTÖRÜNÜN BİR NUMARALI ADRESİ…

Canınız mı sıkıldı? Şöyle küçük bir kaçamak yapıp kendinizi şımartmak mı istiyorsunuz? EDN Travel, kişisel zevklerinize uygun tatil seçenekleriyle hizmetinizde. EDN Travel, haftasonlarınızı Bozcaada ve Assos Turları ile renklendiriyor. Edirne  Bozcaada ve Edirne Assos turları düzenleyen EDN Travel, Bozcaada ve Assos’un muhteşem atmosferini yaşamanıza fırsat veriyor.

Edirne turizm acentalarının bir numaralı ismi olan EDN Travel, Edirne de Batı Karadeniz,  Safranbolu ve Yedigöller turları düzenleyerek Karadeniz’i gezme hayallerinizi gerçekleştirirken, Avrupa turlarıylada farklı kültürleri keşfetmenizi sağlıyor. Avrupa seyahatleriniz için pasaport ve vize işlemlerini büyük bir dikkat ve özveriyle gerçekleştiren EDN Travel, yaşanacak sorunların önüne geçerek müşterilerine kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyor.

‘GİDERKEN HAYALLERİNİZ, DÖNERKEN ANILARINIZ…’

Giderken hayallernizi, dönerken anılarınız sloganıyla hareket eden Edirne EDN Travel, yurtiçi ve yurtdışı otel ve uçak rezervasyonlarınızda bilgi ve tecrübelerini müşterileriyle paylaşarak unutulmaz tatiller geçirmenizi sağlıyor. Gündelik hayatın getirdiği sıkıntılardan, dertlerden ve sorunlardan uzaklaşacağınız bir tatil yapmak istiyorsanız, adresiniz Edirne EDN Traval olmalı…

Edirne de turizm sektörüne kattığı yeniliklerle müşterilerinin beğenisini toplayan EDN Travel, tatil hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

turizm

EDİRNE TURİZM

www.ednturizm.com

0284 212 22 15

 

 

 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Turizm, Ulaşım kategorisinde bulunan Edn Travel 26 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.575 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

MAKEDONYA 16-19 EKİM MAKEDONYA 16-19 EKİM

26 Ağustos 2013, Pazartesi

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle