FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Abdurrahman Mah. Balkaya Sok. No:5 Ayşekadın (Ayşekadın Kiler Market Arkası) Edirne
Telefon : 0284 214 33 95 0284 214 90 08
Üyelik Tarihi : 30 Temmuz 2013

toplusms

Zeynep Kız Öğrenci Yurtları

ZEYNEP KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, 2005 yılından itibaren Edirne’de faaliyet göstermektedir. Yurdumuz kurulusundan itibaren, her konuda kesin kalitesini sürekli yükselterek sektörde önemli bir marka haline gelmiştir. Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, tamamen bir aile şirketi olup, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.

ZEYNEP KIZ ÖĞRENCİ YURDU- MAKALE

2005 yılından beri Edirne’de hizmet veren Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, kalite, temizlik, konfor ve güvenden ödün vermeden, öğrencilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla hizmet veriyor.
Geniş aydınlık ve tam donanımlı odaları, deneyimli, çağdaş personeli ve 24 saat etkin güvenliği ile öğrencilerinin evlerinden uzaktaki yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Edirne Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, tüm üniteleri ile birlikte özellikle hijyen gerektiren ortamları, öğrencilerinin sağlıkları göz önünde bulundurularak, en kaliteli ürünlerin seçimi ile oluşturuyor.
Kaliteli hizmet anlayışı ve yepyeni yüzüyle Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, bir yurttan beklediğiniz her şeyi ve hatta daha fazlasını öğrencilerinin hizmetine sunuyor. Edirne’de okuyan öğrencilerin vazgeçilmez adresi olan Zeynep Kız Öğrenci Evleri, sizleri evinizde hissettiriyor.
Trakya Üniversitesi‘nin tüm fakültelerine yakınlığı ile ulaşım sorununu ortadan kaldıran Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, Edirne’de rahat çalışma olanakları güvenlik ve huzuru öğrencilerinin hizmetine sunuyor.

Edirne’de kız öğrenci yurdu, Edirne’de kız öğrenci yurtları diye aratmanıza gerek yok. Edirne kız öğrenci yurtları arasında zirveye oynayan Zeynep Kız Öğrenci Yurdu, kız öğrenci yurtları kategorisinde  kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam ediyor.

zeynep

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Pansiyon, Yurtlar kategorisinde bulunan Zeynep Kız Öğrenci Yurtları 30 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.740 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI EDİRNE KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

19 Ekim 2013, Cumartesi

ZEYNEP KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI ZEYNEP KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

31 Temmuz 2013, Çarşamba

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle