FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Fatih Mah. 4. Cad. Ediz Sitesi H Blok No.14 Esentepe
Telefon : 02842355565
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2013

toplusms

Yonca İletişim

YONCA İLETİŞİM

Çağın getirdiği gerekleri karşılamak adına Edirne’de hizmete giren Yonca İletişim, iletişimi hayat felsefesi sayan bir anlayışla hizmet yolculuğuna yelken açtı. İletişim sektörünün çığ gibi büyüdüğü bir dönemde Edirne’deki açığı kapatmak adına hizmetlerini sürdüren ve her geçen gün büyüyen Edirne Yonca İletişim, hizmet verdiği noktalarla aynı dili konuşan, amaca yönelik iş yapan ve sonuca ulaşan bir firma olarak takdir topluyor.
Edirne İletişim Pazarındaki duruşunu, rekabet potansiyelini, pazar koşulları karşısındaki avantajlarını, dezavantajlarını, imajını ve gerçekliğini ortaya çıkaran sinerjiyi tanımlayarak, hedefleri doğrultusundan kullanan ve ekonomik bir biçimde yönlendiren Yonca İletişim, müşteri odaklılık ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışıyla hareket ediyor.
Sahip olduğu genç ve dinamik insan kaynağı ile markalarının değerini, bağlı olduğu bölgede en yüksek seviyede temsil eden be ve insan kaynağına verdiği değer ile öncü ve örnek olmaya gayret eden Yonca İletişim, Edirne’de iletişim sektörüne yepyeni bir boyut kazandırarak müşterilerinin desteğiyle şekilleniyor.

 EDİRNE’DE İLETİŞİMİN BİR NUMARALI FİRMASI…

Edirne’de iletişim sektörüne hızla giren ve her gün büyümeye devam eden Yonca İletişim, iletişim konusunda rakip tanımıyor.

iletişim

 

FaceBook Twitter

Elektrik, Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Yonca İletişim 03 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 878 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle