FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Merkez/İstasyon. Edirne Yol Yardım Servisi
Telefon : 05321718698
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 17 Mayıs 2018

toplusms

Edirne Yol Yardım

Edirne Yol Yardım

Her nerede olursanız olun, Edirne  oto yardım servisi 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Edirne yol yardım hizmetlerimiz, Oto elektrik, Bakım, Onarım, Çekici gibi bir çok hizmet sağlamaktayız. Bilmeniz gereken tek şey telefon numaramızdır. Çayla Edirne yol yardım hizmetleri telefon :  05321718698

Mevcut kasko paketi içinde alınan yol yardım hizmeti herhangi sorunla seyahat esnasında yolda kaldığınızda imdadınıza yetişen hizmet tipidir. Edirne yol yardım bu konuda müşterilerine özenli hizmet vermenin sevincini yaşıyor. Aracınızla çıkacağınız seyahatlerde neler yaşayabileceğinizi hiçbir zaman bilemezsiniz. Bu yüzden her zaman her bireye lazım olabilecek yol yardım hizmetinden faydalanmalısınız. Trafik kazalarında maalesef yoğun bir şekilde yaşayan bir ülke olduğumuz için kasko ve yol yardım hizmetini aracı olan her insan kullanmalıdır. Kaskoya dâhil edebileceğiniz bu özellik sayesinde tüm durumlarda yol yardım hizmetini kullanmanız mümkündür. Yolda giderken yakıtınız bitse arayabilirsiniz. Arabanızın kayışı kopsa yararlanabilirsiniz. Bunların dışındaki çekme ve kurtarma durumlarında da yararlanabileceğiniz bu hizmet her insana lazım olacak kurtarıcı bir hizmettir. Özellikle ehliyetini yeni almış araç sürücülerinin bu hizmetten kesinlikle yararlanması gerekir. Kaza harici durumlarda da yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yani arızalanması durumunda da faydalanabilirsiniz. İllaki kaza olması gerekmez.

Yol Yardım Hizmetleri

Genel olarak yol yardım hizmetlerini sıralayacak olursak şu şekilde özetleyebiliriz. İlk sırada gelen kaza ve hasar almış araç durumları, arabanızın yanlış kullanım doğrultusunda arızalanması veya sebepsiz şekilde arızalanması gibi durumlar ilk sırada gelir. Bu gibi durumların dışında aracınızın kuytu bir yerde sıkışıp kalması sonucu kurtarma operasyonları olabilir. Örneğin çamurlu bir dağ yolunda arabanız çamura battı ve bir türlü çıkaramıyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Çevreden gelebilecek yardımları beklemeden 7/24 saat hizmet almanız mümkündür. Edirne yol yardım hizmetinin bunların dışında çalınan araçlarda da yardım hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Aslında kaskolu araçlarda ilk sırada gelen bu hizmet günümüzde araç sahiplerine birçok avantajı da beraberinde sağlamaktadır. Güven içinde kullanabileceğiniz bu hizmet dâhilinde aracınıza korkmadan binebilirsiniz. Özellikle kalabalık alanlarda araç çalınma durumları çok yaşandığından bu hizmeti kullanmanız şarttır. Güvenliğiniz açısından da son derece gereklidir. Ayrıca kundaklama olarak bilinen ve duyulan sıkıntılarda da aracınızı kurtarabilirsiniz. Yani aracınız istem dışı yandı veya bir başkası tarafından yakıldıysa bu tarz durumlarda da hizmet almanız mümkün olacaktır. Belirli paketler dâhilinde kullanım şartları oluşturulan bu hizmetler her bölgede değişebilir. Sizin alacağınız en üst seviyedeki paket içerisinde bu saydığım hizmetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca kilit hizmeti de sunulan yol yardım da aracın anahtarı kaybolmuş olsa ya da unutmuş olsanız yine kullanabileceğiniz hizmetlerden biridir. Bunların dışında aracınız sigortalı veya kaskoluysa ve bu sigortaya ek olarak teminat vermişseniz olası kaza ya da yolda kalma durumlarında ekstra araç bile verilebiliyor. Bu hizmetlerin tümünü kapsayan yol yardım her aileye gerekli ve güvenli hizmeti sunan adrestir. Bu yüzden vakit kaybetmeden çıkacağınız seyahat öncesi yol yardım paketlerinden alın.

Edirne’nin Yol Yardımı Hizmeti

Kilit hizmeti, çalınma hizmeti ve buna benzer ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerde yanınızda olan Edirne yol yardım firması yolcuğunuzu daha güvenli geçirmeniz için çalışır. Yaklaşan yaz mevsimi öncesinde satın alacağınız paketler dâhilinde yararlanabileceğiniz birçok hizmet ayağınıza gelir. İstenmeyen durumları yaşamamanız ya da en az hasarla atlatabilmeniz için çaba gösterirler. Özellikle yakın zamanda seyahat edecekseniz mutlaka bu hizmetin paketlerinden bir an önce almalısınız. Kasko dâhilinde alıp kullanabileceğiniz tüm bu hizmetler 7/24 verilmektedir. Bu sayede daha güvenli bir yolculuk yapmanız garantili hale gelmiş olacaktır. Bilmediğiniz yollarda başınıza ne tür sorunlar gelebileceğini hiçbir zaman unutmayın. Ailenizin ve sizin güvenliğiniz için bu paketlerden siz de yararlanın. Sevdiklerinizle keyifli yolculukların tadını çıkarın.

edirne-yol-yardim

 

Firma Rehberi

Firmalar

Firma

FaceBook Twitter

Elektrik, Elektrik, Elektronik, Firmalar, Oto Bakım, Oto Elektrik, Oto Kaporta, Oto Tesisat kategorisinde bulunan Edirne Yol Yardım 17 Mayıs 2018 tarihinde eklenmiş ve 1.262 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Edirne Yol Yardım Edirne Yol Yardım

22 Mayıs 2018, Salı

Edirne Yol Yardım Edirne Yol Yardım

22 Mayıs 2018, Salı

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle