FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Ayşekadın Yerleşkesi Karşısı Simit Cafe YANI
Telefon : 284 214 26 76
Üyelik Tarihi : 15 Ağustos 2013

toplusms

Edirne Yemek Sipariş

Edirne Yemek Sipariş Firması

COZMO BURGER 

 edirneyemeksiparis

Hamburger, Cheeseburger, Tavuk Burger , Sossis Burger 

Sipariş Saatleri 17:00 – 03:00  İletişim : 0284 214 26 76

 

EDİRNE YEMEK SİPARİŞ

 Yoğun iş temposundan yemek yapmaya vakit bulamayan insanlar için eşsiz bir seçenek olan internetten yemek siparişi, nerede olursanız olun, saat kaç olursa olsun, canınız ne isterse hemen kapınıza geliyor. Kısacası artık yemek yemek için ‘2 tık’ yeterli. Yoğun iş temposundan yemek yapmaya fırsat bulamayanlar, öğrenciler ve ‘bugün ne pişirsem’ diye düşünen ev kadınları internet aracılığıyla yemek siparişi vermeye yönleniyor. İnternetten verilen siparişler, telefondan verilen siparişler gibi değil üstelik. Telefondaki yanlış anlamalar, eksikler ve daha birçok sorun internet siparişinde ortadan kalkıyor. Yani ‘pizza istiyoruz’ dediğinizde size lahmacun gelmiyor. ‘Bol acılı, marulsuz döner’ istiyorum dediğinizde, döneriniz acısız ve ekstra marullu gelmiyor. İnternetten yemek siparişi bu olumsuzlukları ortadan kaldıran yüzyılın en büyük oluşumlarından biri oldu. Değişen yaşam koşullarıyla birlikte şekillenen teknoloji, içinde bulunduğumuz yüzyılda insanların hayatını kolaylaştırmaya ve olağanüstü hizmetler sunmaya devam ediyor. İnsanlar artık daha çok dışarıda, daha fazla çalışıyor, işgücüne kadınlarda dahil oldu ve evde yemek yapan kadın sayısı gün geçtikçe azalıyor. Bu sebeplerden dolayı insanlar iki yolu tercih ediyor. Birincisi, ”Bu gece annemde yiyelim. Domates çorbası ve pilav varmış” diyen kesim, ikincisi kendini eve atıp, ”Pizza mı söylesek yoksa dürüm mü? Ya da şöyle karışık bir pide mi yesek” diyen kesim. İkinci seçenek daha çok tercih ediliyor çünkü günümüz insanları kendilerini eve atıp dinlenmek ve dilediği yemeği sipariş etmek istiyor. Daha evcimenler, çorbaları, salataları, sulu ev yemeklerini tercih ederken, ‘sağlıksız ama çooook lezzetli’ diyen fast food bağımlıları ise, hamburger, dürüm, döner, pide, kebap, pizza, patates ve daha nicelerini sipariş ediyor. Sisteme kayıtlı yemek firmalarının tüm ürünleri, sipariş verdiğiniz andan kısa bir süre sonra kapınızı çalıyor. Herşey çok kolay, ‘2 tık’ ve yemeğiniz kapınızda.
İnternetten yemek siparişi her geçen gün Türkiye’ye yayılırken, Edirne’de açılan ‘edirneyemeksiparis.com’ sadece Edirneli’lere hizmet veriyor. meşhur Edirne Tava Ciğer’inden tutunda Adana Kebabı’na, Urfa Kebabı’ndan, hamburgerine, tostuna, yengenine, dönerine, dürümüne kadar herşey, artık Edirneli’lerin ‘2 tık’ uzağında. Özellikle Trakya Üniversitesi öğrencilerine büyük kolaylık sağlayacak ve Edirne’nin yerel lezzetlerini tatma fırsatını sunacak olan edirneyemeksiparis.com, anlaşmalı olduğu tüm firmaların menülerini ayağınıza getiriyor. Üstelik hiçbir ek ücret talep etmeden. Canınız kadayıf mı istedi. Tamam, girin bakın neresi kadayıf yapıyormuş, beğenilmiş mi, yorumlara bakın ve siparişinizi verin. Yok, canınız mantı mı istedi, şöyle annenizin yaptığı gibi. Onunda kolayı var, site içi basit bir aramayla mantı yapan firmaları kolayca bulup siparişinizi veriyorsunuz. Ama yok, ben illa fast food yemek istiyorum. Çıtır tavuk, yanında patates kroket falan derseniz, oda sistemimizde. Çiğ köfte, deniz ürünleri, tatlılar, pastalar… Canınız ne isterse.
Edirne’de hizmete başlayan edirneyemeksiparis.com, biribirinden lezzetli çeşitleri, zengin restoran seçenekleri, ihtiyaca göre mönü  belirleme ve menü fiyatlarını sürekli güncel tutma gibi özellikleriyle Edirneli’lere kaliteli ve sağlıklı servis sunmayı garanti ediyor.Ne yiyeceğine bir türlü karar veremeyenler için bulunmaz bir nimet olan edirneyemeksiparis.com, tek seferde farklı firmalardan sipariş verebilme imkanı sunuyor ve birbirinden lezzetli ürünleriyle seçim yapmanıza yardımcı oluyor.Artık ‘ne yesem’ diye düşünmeye, ‘yok, orası bizi aşar’ demeye son. Damak tadınıza ve bütçenize uygun yüzlerce yemek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, www.edirneyemeksiparis.com’a üye olmak. Midelere bayram ettirecek bu sistem, ticari amaç gütmeyerek sadece karın doyurmayı hedefliyor.
Midenizden gelen gurultuları duyar gibiyiz. Sizde www.edirneyemeksiparis.com’a üye olun, hem mideniz doysun hem de Edirne’nin yerel lezzetleri her yerde duyulsun. Sıkı tutunun, edirneyemeksiparis çok hızlı geliyor!

www.edirneyemeksiparis.com

 

Afiyet Olsun…

FaceBook Twitter

Fast Food, Firmalar, Gıda Maddeleri, Pastane & Unlu Mamüller kategorisinde bulunan Edirne Yemek Sipariş 15 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.103 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle