FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Atatürk Mah. Istanbul cad. 19.sok No:9 Babaeski/ Kırklareli
Telefon : 0288 512 22 99 -- 0284 225 63 66 -- 0288 212 80 88
Üyelik Tarihi : 19 Ağustos 2013

toplusms

Üçel Tarım Traktör ve Otomotiv Pazarlama

ÜÇEL TARIM TRAKTÖR VE OTOMOTİV PAZARLAMA

Üçel Tarım Traktör ve Otomotiv Pazarlama Firması 1999 yılında Sayın Nazmi Doğan ve Sabri Öztürk öncülüğünde kurulmuştur. Babaeski merkezli olup, Kırklareli ve Edirnede şubelerimiz mevcuttur.
İLGİ Tarım Makineleriyla ortak olarak İpsala ve Malkara’da faaliyet gösteren Trakya Tarım Makinaları Ltd Şti firmamızı müşterilerimize sunduk.

ÜÇEL TARIM TRAKTÖR VE OTOMOTİV PAZARLAMA-MAKALE

1999 yılında Nazmi Doğan ve Sabri Öztürk öncülüğünde kurulan Üçel Tarım Traktör ve Otomotiv Pazarlama, ilk olarak Babaeski’de daha sonra Kırklareli ve Edirne’de şubelerini açarak her geçen gün büyümeye devam ediyor.
1999 yılından buyana tarım sektöründe faaliyet gösteren Üçel Tarım, tarım sektöründe müşterilerinin ihtiyaç duyduğu herşeyi bünyesinde barındırıyor. Babaeski’de zirai aletlerden zirai ilaçlara kadar birçok ürünü müşterilerine sunuyor. Traktör başta olmak üzere takip ettiği teknolojik yenilikler ve projeler ile pazarda kurumsal, öncü ve rekabetçi olarak akla ilk gelen firma olan Üçel Tarım, kendisine referans alacağı traktörleri ve hizmetleri ile rekabet üstü bir konumda olmayı hedefliyor. Çiftçilerin ihtiyacına yönelik ürün yelpazesini sürekli genişleten Babaeski Üçel Tarım, Trakya’nın en büyük traktör firmalarından biri olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.

ÜÇEL TARIM, EDİRNE TARIM SEKTÖRÜNÜN LİDERİ…

İlgi Tarım Makinelerinin ürettiği son teknoloji ürünlerle, çiftçiliğin keyifli ve kazançlı olmasını sağlarken, sorunsuz ve kesintisiz servis – garanti hizmetiyle, çiftçinin harcadığı emeğinin karşılığını alabileceği, kalite, güç ve tasarrufu bir arada sunabilen Üçel Tarım,  hizmetlerine hız kesmeden ve kaliteden ödün vermeden devam ediyor. Üçel Tarım,  bilgi ve tecrübelerini  hizmetlerine yansıtarak diğer firmalardan bir adım önde olmayı başarıyor.
İLGİ Tarım Makineleriyla ortak olarak İpsala ve Malkara’da faaliyet gösteren Trakya Tarım Makinaları Ltd Şti, geçmişten bugüne müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Edirne tarım, Edirne traktör sektöründe lider konuma gelen Üçel Tarım ve Traktör, Edirne zirai ilaç, Edirne zirai alet sektöründe de adından söz ettirmeye devam ediyor…

 

FaceBook Twitter

Firmalar, Tarım Ziraat ve Hayvancılık kategorisinde bulunan Üçel Tarım Traktör ve Otomotiv Pazarlama 19 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.597 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle