FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Balıkpazarı Cad. No:30/D Eski Vali Konağı Karşısı Of Pasajı ve Atlığ İş Merkezi Edirne
Telefon : 0284 214 88 27 - 0544 552 62 77
Üyelik Tarihi : 03 Ağustos 2013

toplusms

Uçar Elektrik & Avize Aydınlatma

UÇAR ELEKTRİK & AVİZE AYDINLATMA

Amacımız sizlere kaliteli hizmet vermek, evlerinizi aydınlatmak, güvenli ve aydınlık yaşam sağlamak. Kalite, deneyim, estetik bir araya geldi. Uçar avizede fırsatlar devam ediyor, uğramadan geçmeyin. Avize, Aydınlatma, Uydu sistemleri, Kamera sistemleri…

UÇAR ELEKTRİK- MAKALE

Edirne’de hizmet veren ve Edirne’nin elektrik seköründeki en kaliteli isimlerden biri olan Uçar Elektrik, Edirne’de uydu sistemleri, Edirne’de Kamera Sitemleri, Edirne’de Aydınlatma sistemleri konularında deneyimli, uzman ve kaliteli ekibiyle birlikte çalışıyor.
Yasa ve düzenlemelere saygının ötesinde, insan haklarına saygı duymayı, güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlamayı, düşünce, fikir ve ifade özgürlüğüne sahip çıkmayı taahhüd eden Uçar Elektrik & Avize Aydınlatma kaliteli ürünleriyle müşterilerinin güvenini kazanıyor.

Edirne’de aydınlatma ve Elektrik sektöründeki duruşuyla rakiplerinden sıyrılan Edirne Uçar Elektrik, evlerinizin küpeleri olan avizelerinide siz müşterilerinin beğenisine sunuyor. Güçlü tasarımları, şık ve modern duruşları ile avize sektöründeki tüm yenilikleri takip eden Uçar Avize ve Aydınlatma, evlerinizi olağanüstü avizelerle süsleyerek aydınlatıyor. Edirne Aydınlatma Sektöründe de başarıyla yol alan Edirne Uçar Aydınlatma, uzun yıllar Edirneliler’e hizmet verecek gibi gözüküyor.

ELEKTRİK

 

 

FaceBook Twitter

Elektrik, Elektronik, Firmalar kategorisinde bulunan Uçar Elektrik & Avize Aydınlatma 03 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.913 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

UÇAR ELEKTRİK & AVİZE AYDINLATMA UÇAR ELEKTRİK & AVİZE AYDINLATMA

5 Ağustos 2013, Pazartesi

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle