FİRMA BİLGİLERİ

Adres : Sabuni Mahallesi İzzet Usta Ticaret Merkezi Kat:2 No:1 edirne
Telefon : 02842352290
Üyelik Tarihi : 17 Temmuz 2013

toplusms

Tunca Yapı Denetim

TUNCA YAPI DENETİM

2011 yılında kurulan şirketimiz, 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkındaki Kanun hükümlerine göre , Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından verilmiş olan 1031 nolu yetki belgesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Mesleki deneyim, liyakat ve kariyeriyle kendi branşlarında başarılarını ispatlamış, bir ekiple sunduğumuz yapı denetim hizmetlerinde öncelikli hedefimiz, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimseyenlerin çözüm ortağı olmaktır.

“İnsanlar özgür olmalı, yapılar değil.” Anlayışı ile çalışan şirketimizin, temel amacı insanımızın , daha sağlam ve sağlıklı yapılarda yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaktır.

Birlikte çalışmak ümidiyle mutlu yarınlar dileriz.

 

TUNCA YAPI DENETİM- MAKALE

2 yıldan beri Edirne‘de hizmet veren Tunca Yapı Denetim,  geçen süre zarfında yapı denetim hizmetlerini kaliteden ödün vermeden ve başarı ile sürdürmektedir.

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetleriyle topluma çok daha faydalı olacağına, insanlarımızın yapılarda doğal afetlerden endişe etmeden, huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağına inanan Edirne Tunca Yapı Denetim, sektörde edindiği bilgi ve tecrübeyle müşterilerin gözdesi olmaya çalışıyor.

Edirne yapı sektöründe markalaşan bir firma olan Tunca Yapı Denetim, “İnsanlar özgür olmalı, yapılar değil” anlayışı ile çalışan şirketin temel amacı, insanların daha sağlam ve sağlıklı yapılarda yaşayarak, yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaya çalışıyor.

tunca

 

Edirne Yapı Denetim ve Edirne yapı  firmaları arasında farklı bir duruşa sahip olan Edirne Tunca Yapı Denetim, Edirne doğalgaz, Edirne inşaat, Edirne sıhhı tesisat, Edirne kalorifer ve Edirne ısı yalıtım konularında ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Deneyim ve tecrübeyi bir arada kullanan Tunca Yapı Denetim, Edirnelilere hizmet vermeye devam ediyor.,

Türkiye’nin En Kapsamlı Firma Rehberi Googlefirmalar.com internet sitesi. Firmalar sizde firmanızı ekleyin şimdi kazanmaya başlayın.

Tüm sektör firmalarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. FirmalarFirma Rehberi 

FaceBook Twitter

Firmalar, Mühendislik & Mimarlik kategorisinde bulunan Tunca Yapı Denetim 17 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.057 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Firma Harita Bilgisi

Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 6
Resim 7
Resim
Resim 9
Resim 10

Sanal Gezinti Eklenmemiş.

Eklenen Seri İlanlar

EDİRNE ISI YALITIM EDİRNE ISI YALITIM

9 Ekim 2013, Çarşamba

Eklenen Ürünler

Firma Haberleri

Firma Videoları

Firma Yorumları

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

toplusms

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle